pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Witamina D Superhormon. Jak zapobiegać chorobom spowodowanym jej niedoborem
Tytuł książki:

Witamina D Superhormon. Jak zapobiegać chorobom spowodowanym jej niedoborem

Autor książki:

J. Spitz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esteri
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788366310087
ISBN: 978-83-6631-008-7
Data: 2019-05-10
23.80  34.00  10.2 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Inaczej niż ma to miejsce w przypadku wszystkich pozostałych witamin, które przyjmujemy wyłącznie wraz z pokarmem, witaminę D nasz organizm potrafi wytwarzać samodzielnie. Powstaje ona w naszej skórze, gdy odpowiednio eksponujemy ją na promienie słoneczne. Ale ponieważ w dzisiejszych czasach mało kto regularnie spędza czas na świeżym powietrzu, coraz więcej ludzi na całym świecie cierpi z powodu jej niedoboru. W Polsce zbyt niski poziom tej witaminy we krwi wykazuje 90% obywateli. Wszyscy oni tracą w ten sposób możliwość korzystania z tego naturalnego źródła zdrowia.

Gdy organizm nie jest dostatecznie zaopatrzony w witaminę D, dochodzi do zaburzeń metabolizmu komórkowego, narządy wewnętrzne pracują w sposób ograniczony, pojawiają się także liczne choroby, jak na przykład astma, cukrzyca, choroby reumatyczne czy nowotworowe.

Książka "Witamina D Superhormon. Jak zapobiegać chorobom spowodowanym jej niedoborem" - J. Spitz - oprawa miękka - Wydawnictwo Esteri. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Witamina D Superhormon. Jak zapobiegać chorobom spowodowanym jej niedoborem"
Produkty podobne:
Zapobieganie chorobom serca - okładka książki
Zapobieganie chorobom serca Robert E. Kowalski
Nigdy więcej chorób serca - okładka książki
Nigdy więcej chorób serca Louis J. Ignarro
Atlas. Ciąża i witaminy - okładka książki
Atlas. Ciąża i witaminy Luis Raul Lepori