pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Winna

Autor książki:

Alicja Sinicka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366134799
ISBN: 978-83-6613-479-9
Data: 2019-02-12
27.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ona jest zawsze winna?
Wendy jest wyczerpana. Otaczają ją toksyczni ludzie: jej ojciec, który obwinia ją o wypadek z przeszłości i jej były ukochany, który ją zdradził, a mimo to cały czas kobieta go widuję. W końcu Warren pracuje dla jej ojca.

Wendy czuje, że pętla wokół jej szyi z każdym dniem coraz bardziej się zaciska. Nadzieją na odmianę jej życia i odrobinę szczęścia staje się wojskowy Jim. Jednak kobieta szybko się przekona, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje.

Jeśli Wendy miała nadzieję, że zasługuje na to, aby być szczęśliwa, może się okazać, że los znowu sprawi, że jej życie skomplikuje się jeszcze bardziej. W końcu to ona jest zawsze winna...

Alicja Sinicka, autorka "Oczu wilka" powraca z niezwykle wyczekiwaną powieścią!
__
O autorce:
Alicja Sinicka - młoda, polska autorka, która zadebiutowała bardzo dobrze przyjętym w Polsce tytułem "Oczy wilka". Fani są ciekawi, czy i tym razem ich zaskoczy i czy jej powieść okaże się równie wielkim bestsellerem, jak jej debiut. Autorka na co dzień poświęca się roli matki i żony, jest też miłośniczką psów. Zawodowo jest inżynierem i ekonomistką, a każdą wolną chwilę poświęca pisaniu, które jest jej wielką pasją. Pochodzi z Oławy.

Książka "Winna" - Alicja Sinicka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.