pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Windows 8. Praktyczne rozwiązania

Autor książki:

Preston Gralla

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 168x237 mm
EAN: 9788324674862
ISBN: 978-83-246-7486-2
Data: 2013-10-30
15.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Już na pierwszy rzut oka Windows 8 zdecydowanie różni się od swoich poprzedników. Te różnice wciąż wzbudzają emocje, a użytkowników wpędzają w zakłopotanie. Jednak pewna rzecz nie uległa zmianie - Windows 8 to wciąż system operacyjny, który można zmodyfikować na wiele sposobów tak, aby dopasować go idealnie do swoich potrzeb.

Dzięki tej książce poznasz tajniki systemu Windows 8 i dowiesz się, jak usprawnić Twój system. Jeśli postąpisz zgodnie z zawartymi tu wskazówkami, zauważysz, że system szybciej się uruchamia. Ponadto dowiesz się, jak uruchomić Windows 8 na komputerach spod znaku ugryzionego jabłka oraz jak błyskawicznie dostać się do najczęściej używanych folderów. Twoją ciekawość na pewno wzbudzą wskazówki poświęcone pracy w chmurze. Integracja z usługą Sky Drive to tylko jeden z punktów. Na koniec przekonasz się, że Windows 8 może być jeszcze lepszym partnerem w zakresie składowania i odtwarzania plików multimedialnych oraz zarządzania tymi plikami. Jest to obowiązkowa lektura dla każdego nowego użytkownika systemu Windows 8.

Sięgnij po tę książkę i:

  • poznaj zalety systemu Windows 8
  • przekonaj się, jak łatwo możesz zwiększyć wydajność Twojego systemu
  • zintegruj system z usługami w chmurze
  • wykorzystaj potencjał systemu Windows 8!
Poznaj moc ukrytą pod maską Windows 8!

Książka "Windows 8. Praktyczne rozwiązania" - Preston Gralla - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2013 r. Cena 15.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.