pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Dług wdzięczności - okładka książki
Dług wdzięczności pozycja dostępna
Czerwona kraina - okładka książki
Czerwona kraina pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Wilcze dziedzictwo
książka:

Wilcze dziedzictwo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Runa
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788389595591
ISBN: 978-83-8959-559-1
Data: 2010-02-23
pozycja niedostępna

Wilcze dziedzictwo - Magda Parus - opis książki:

Ostatnio nic nie toczy się po myśli Colina. Zamierzał szukać siostry, korzystając z pomocy Tin i jej przeczuć, a zamiast tego utkwił w Polsce. Sądził, że znajdzie tu dyskretną kryjówkę z dala od społeczności, tymczasem niby to przypadkiem wpadł na wilkołaczą rodzinę, i jeszcze oberwało mu się za nadmierną podejrzliwość. Tyle dobrego, że wreszcie ma okazję zapolować na zająca.
Jednakże dłuższy pobyt w polskich lasach nie wydaje się mu pisany. Colin otrzymuje wskazówkę, która może przynieść przełom w jego poszukiwaniach, choć nie sposób też wykluczyć, że zawiedzie go prosto w zasadzkę. Mimo tych obaw wyrusza na Fionię, gdzie podobno kapłani oddają cześć wilczemu bóstwu - i gdzie znajduje nie całkiem to, czego się spodziewał. Cóż, przynajmniej wie, jaki krok powinien następnie wykonać, choć w efekcie przyjdzie mu poznać wątpliwe uroki ojcostwa.
Colin jest zdecydowany odbić siostrę i nie traci determinacji nawet wtedy, gdy dowiaduje się, co zaplanowali dla niego kapłani. Czy jednak po półtora roku Emily nadal czeka na jego ratunek? Jej porywacze mieli dość czasu,aby przekonać dziewczynkę do swojej sprawy, tak więc w krytycznej chwili mała może się zwrócić przeciw własnemu bratu.
Magda Parus - ekonomistka, tłumaczka, autorka dwóch części trylogii o wilkołakach "Wilcze dziedzictwo: cienie przeszłości" i "Wilcze dziedzictwo: Przeznaczona".

Książka „Wilcze dziedzictwo” - oprawa miękka - Wydawnictwo Runa.

Książka posiada 464 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wilcze dziedzictwo"