pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wiersz i opowiadanie na każdy miesiąc roku

Autor książki:

Ewa Lewandowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 235x160 mm
EAN: 9788366990852
ISBN: 978-83-6699-085-2
Data: 2022-01-17
31.52  44.00  12.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiersz i opowiadanie na każdy dzień roku o miłości do samej siebie Ewy Lewandowskiej przeczytałem z wielkim zainteresowaniem oraz głębokim namysłem nad ich walorami edukacyjnymi oraz terapeutycznymi.
Książka Wiersze i opowiadania na każdy dzień roku o miłości do samej siebie zawiera 12 wierszy i tyleż opowiadań terapeutycznych przyporządkowanych do każdego miesiąca w roku oraz wiersz i opowiadanie przewodnie, które znajdują się na początku tomu.
Opowiadania są bardzo ciepłe w swojej treści, wzbudzają empatię, szacunek do samego siebie, rozwijają wyobraźnię, poszerzają zakres słownictwa czytelników, kształtują pozytywne postawy wobec innych osób i otoczenia przyrodniczo-społecznego. Posiadają wielką wartość relaksacyjną w dzisiejszym zneurotyzowanym świecie, w którym dominują pośpiech i rywalizacja.
Zaletą wierszy i opowiadań jest kształtowanie zamiłowania do czytelnictwa żywych treści, co jest takie ważne w natłoku symboliki narzucanej przez Internet i gry komputerowe. Bajki i opowiadania niepromujące rywalizacji i przemocy należy doceniać w wychowaniu jako przeciwwagę dla przekazów wyzwalających strach i agresję. Te ostatnie są bardzo popularne w mediach. Ceńmy sobie środki społecznej komunikacji, ale nie zapominajmy o przyjaźni do książki.

Książka "Wiersz i opowiadanie na każdy miesiąc roku" - Ewa Lewandowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]