pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiedźma

Autor książki:

Anna Sokalska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 197x135 mm
EAN: 9788365838971
ISBN: 978-83-6583-897-1
Data: 2019-02-04
25.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nadszedł czas "Wiedźmy"! Sięgnij po pierwszy tom cyklu urban-fantasy "Opowieści z Wieloświata".

Obłożona klątwą wiedźma Jasna budzi się z długiego snu. Wyrwana ze swoich czasów, samotna i pozbawiona mocy, pragnie zemścić się za dawne krzywdy. Spotyka na swej drodze zmorę-uciekinierkę, szamana z przypadku i anioła niezadowolonego z nowych obowiązków. Każdy z nich zmaga się z cieniami przeszłości, a Los wciąga ich w nieoczywistą rozgrywkę o ludzkie dusze i przygotowania do końca świata.

Wiedźmy i demony, wilkodłaki i łapiduchy, szamani i anioły śmierci - postaci ze słowiańskich legend i wierzeń całego świata spotykają się we współczesnym Wrocławiu, tworząc niezwykłą wizję Wieloświata. Dawne historie odżywają po wiekach w nowych kształtach, a uśpione moce wypełniają ulice miast XXI wieku. Na Ślęży, w dawnym miejscu słowiańskiego kultu, gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł, ponownie otwiera się przejście między światami.

"Wiedźma" rozpoczyna nowy cykl urban fantasy "Opowieści z Wieloświata". Zapraszamy do niezwykłego uniwersum, przesyconego słowiańsko-fantastycznym kolorytem!

Książka "Wiedźma" - Anna Sokalska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.