pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Widzieć więcej. Podróż przez Ekwador, Kolumbię i Wenezuelę. Seria: Reportaż

Autor książki:

Tony Kososki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 478 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788328706545
ISBN: 978-83-2870-654-5
Data: 2017-07-10
33.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dzień dobry, ja autostopem z Rio de Janeiro - to hasło, którym 22-letni Tony Kososki jednał sobie wszystkich, bez wyjątku, spotykanych podczas podróży ludzi. I nieważne, czy znajdował się w Ekwadorze - najbardziej europejskim spośród poznanych przez niego krajów Ameryki Południowej, wciąż zmagającej się z problemem narkotyków Kolumbii, gdzie mimo całego zła żyją najcudowniejsi ludzie świata, czy w pogrążonej w kryzysie Wenezueli.

Tony lubi zaskakiwać i łamać stereotypy. Już w Brazylii podjął decyzję o ograniczeniu swoich wydatków za transport i noclegi do minimum, czyli do zera. Czy udało mu się zrealizować ten cel i jak wpłynęło to na jego podróż? Jak doszło do tego, że spędził noc w wenezuelskim areszcie i dwa tygodnie w raju na Karaibach za jedyne 20 groszy? Gdzie oglądał walki kogutów i polował na krokodyle? Dlaczego realia Wenezueli poznawał, stojąc w tamtejszych kolejkach? Czy udało mu się zrozumieć fenomen Chaveza i Pabla Escobara? Pytania można mnożyć, a to tylko zapowiedź tego, z czym musiał się zmierzyć.

Widzieć więcej to kolejna, po książce Nie każdy Brazylijczyk tańczy sambę, spora dawka nieprzewidywalności, fascynacji i doświadczeń, które skłaniają autora do rozważań nad wartością podróży i pojęciem bycia bogatym. To łącznie 471 dni i blisko 28 000 kilometrów samotnej autostopowej przygody młodego człowieka, który pewnego dnia uwierzył w siebie i zaczął spełniać marzenia. To przede wszystkim książka o determinacji w dążeniu do celu, sile charakteru i ciągłym przesuwaniu granic tego, co wcześniej było niemożliwe. Książka o ludziach, którzy odegrali w jego życiu mniejszą lub większą rolę. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaką, musisz zacząć od pierwszej strony?

Książka "Widzieć więcej. Podróż przez Ekwador, Kolumbię i Wenezuelę. Seria: Reportaż" - Tony Kososki - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 478 stron i została wydana w 2017 r. Cena 33.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.