pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ukryty płomień cz. 2. Kroki wiary - Janette Oke i Davis Bunn
Książki »
Tytuł książki:

Ukryty płomień cz. 2. Kroki wiary - Janette Oke i Davis Bunn

Autor książki:

Oke Janette, Bunn Davis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bogulandia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788395383854
ISBN: 978-83-9538-385-4
Data: 2019-10-03
31.55  39.99  8.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Seria "Kroki wiary". ukazał się drugi tom serii składającej się z trzech książek, pierwszy tom to "Śledztwo Setnika", "Ukryty płomień" to druga cześć. Natomiast trzeci tom "Droga do Damaszku", jeszcze się nie ukazał, planowany termin to wiosna 2020 roku. Kolejne tomy są niezależnymi powieściami, historiami, także można zacząć serię czytać od drugiego tomu.

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.

Abigail traci wszystko i nie ma zbyt dużych szans na normalne życie. Gdy odkrywa, kim jest Mesjasz i dołącza do Jego wyznawców, odnajduje też nowy cel i sens życia. Może jednak czeka ją dobra przyszłość? Tymczasem coraz większe prześladowania rozpraszają rozrastającą się grupę chrześcijan ?aż po krańce ziemi?. A Abigail grozi małżeństwo z niewłaściwym mężczyzną.

O rękę ślicznej Abigail zabiega dwóch zalotników. Jeden jest owdowiałym bogatym kupcem szukającym matki dla swoich dzieci. Drugi zaś to rzymski żołnierz, Linuks, zauroczony wdziękiem i urodą dziewczyny, który mógłby zaoferować jej bezpieczeństwo, a może nawet miłość, której ona tak bardzo pragnie. Jednak żaden z tych dwóch nie podbija jej serca. Szczepan, jeden z przywódców wśród wierzących, posiada charakter oraz wiarę, które głęboko poruszają Abigail, lecz z powodu śmiałego głoszenia na jego życie szykowany jest zamach. Czy wiara i odwaga Abigail ostaną się w obliczu bólu nie do opisania?
Wtedy, w sposób zupełnie niespodziewany, pojawia się promyk nadziei.

Janette Oke:
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześcio-tomowej powieści "Głos serca" (na jej podstawie nakręcono serial).

Davis Bunn:
Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award, bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.

Książka "Ukryty płomień cz. 2. Kroki wiary - Janette Oke i Davis Bunn" - Oke Janette, Bunn Davis - oprawa miękka - Wydawnictwo Bogulandia. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kroki wiary. Tom 3. Droga do Damaszku - okładka książki

Kroki wiary. Tom 3. Droga do Damaszku

Janette Oke, Davis Bunn
Kresy i bezkresy 2 - okładka książki

Kresy i bezkresy 2

Jadwiga Czechowicz
Grobowiec cesarza - okładka książki

Grobowiec cesarza

Steve Berry
Na podbój Księżyca - okładka książki

Na podbój Księżyca

Norman Mailer
Produkty podobne:
Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2 - okładka książki

Polluks. Bezlitosna siła. Tom 2

Agnieszka Lingas-Łoniewska