pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiara chrześcijańska

Autor książki:

ks. Waldemar Rakocy CM

Dane szczegółowe:
Wydawca: Paulistki
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 190x120 mm
EAN: 9788365963147
ISBN: 978-83-6596-314-7
Data: 2021-11-22
20.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W poszczególnych rozdziałach ks. profesor Waldemar Rakocy przedstawia 26 tematów dotyczących wiary, mogących nurtować współczesnego chrześcijanina. Przeznaczona jest dla ludzi stawiających sobie pytania odnośnie Boga, Jego dobroci i surowości, zła w świecie, zbawienia i potępienia. Dla tych, którym niektóre prawdy wiary wydają się paradoksalne czy nawet nielogiczne, a chrześcijaństwo po prostu im ciąży i tym samym nie daje radości. Znajdą w niej odpowiedzi na te i inne pytania, odpowiedzi podane w sposób prosty i zilustrowany przykładami.
Autor wychodzi z założenia, iż kluczem do właściwej oceny wszystkiego jest dogłębne poznanie. Jego życzeniem jest, aby książka przyczyniła się do radosnego przeżywania chrześcijaństwa.
Z recenzji ks. prof. UKSW dra hab. Krzysztofa Bardskiego:
Książka jest bardzo cenną pozycją wśród publikacji uprzystępniających orędzie Ewangelii i Nauczanie Kościoła szerokiemu gronu odbiorców, zwłaszcza wątpiących i poszukujących odpowiedzi na pytania egzystencjalne człowieka. Napisana jest językiem zrozumiałym dla współczesnego człowieka. Autor korzysta z obrazów, porównań i sformułowań odpowiadających współczesnej mentalności, co uwydatnia pastoralne znaczenie książki.

Książka "Wiara chrześcijańska" - ks. Waldemar Rakocy CM - oprawa miękka - Wydawnictwo Paulistki. Cena 20.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.