pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wewnętrzny pokój płynący z wiary

Autor książki:

ks. Piotr Studnicki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Petrus
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 140 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788377203187
ISBN: 978-83-7720-318-7
Data: 2016-07-04
18.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiara to przede wszystkim doświadczenie spotkania z Bogiem. Troska o własną wiarę, ale także o wiarę innych, jest naszym obowiązkiem.

Nigdy nie powinno słabnąć czy ustawać dziękczynienie Bogu za otrzymaną łaskę wiary. W to dziękczynienie wpisuje się niniejsza publikacja. Stanowi ona cykl konferencji, dotyczących w pierwszej części, rzeczywistości wiary i ewangelizacji, które prowadzą do odkrycia siły i piękna wiary, ukazując jednocześnie jej współczesne zagrożenia. Znajduje się w niej również wyjaśnienie czym w istocie jest nowa ewangelizacja oraz ważne przypomnienie, że od jakości wiary zależy skuteczność naszych działań ewangelizacyjnych. W drugiej części książki zaprezentowane zostały główne "dopływy" wiary konieczne do tego, aby wiara wciąż zasilana nie traciła nic ze swojego głębokiego i życiodajnego nurtu.

Mam nadzieję, że lektura książki pomoże Czytelnikom uczynić swoją wiarę bardziej przemyślaną, świadomą i dojrzałą. Być może niektórym pomoże zamienić niepokój płynący z braku wiary na pokój płynący z wiary, w myśl słów ks. Jana Twardowskiego, iż wiara prosta nie istnieje bez niepokoju.

Od Autora

Książka "Wewnętrzny pokój płynący z wiary" - ks. Piotr Studnicki - oprawa miękka - Wydawnictwo Petrus. Książka posiada 140 stron i została wydana w 2016 r. Cena 18.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.