pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

We ll be born as flowers

Autor książki:

Weronika Dobrzyniecka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Borgis
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 356 s.
Wymiar: 210x130 mm
EAN: 9788367036146
ISBN: 978-83-6703-614-6
Data: 2021-11-08
26.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

We ll be born as flowers to powieść wbijająca się w serce tysiącami odłamków roztrzaskanego młodego życia, które główna bohaterka próbuje pozbierać i posklejać ze sobą w nowy, mocniejszy kształt.
Czy uda jej się połączyć wszystkie elementy
Siedemnastoletnia Melissa po tragicznej śmierci rodziców trafia pod opiekę krewnych do Londynu, gdzie próbuje odnaleźć się w jednej z tamtejszych szkół. Poraniona przez życie i niezwykle wrażliwa dziewczyna poznaje równie poranionego i równie wrażliwego chłopaka. Czy będą potrafili sobie nawzajem pomóc Czy będą dla siebie wsparciem A może ich relacja zamieni się w coś więcej I jak czuła i subtelna Melissa poradzi sobie z kolejną wielka tragedią w jej życiu...
Delikatna i wciągająca powieść o tym, jak kruche i jednocześnie wciągające jest życie młodych ludzi.
Osoby nastoletnie mogą odnaleźć w powieści Weroniki Dobrzynieckiej siebie swoje troski, ale i swoje radości. Osoby pełnoletnie mogą, natomiast, uświadomić sobie jak tak naprawdę kruchy i wrażliwy jest każdy młody człowiek Nawet ten, który wydaje się być najtwardszym zawodnikiem w rozgrywce, jaką jest dorastanie i w grze o nazwie życie.

Książka "We ll be born as flowers" - Weronika Dobrzyniecka - oprawa miękka - Wydawnictwo Borgis. Książka posiada 356 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.