pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ilustrowana Encyklopedia Biblijna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 158x222 mm
EAN: 9788378292227
ISBN: 978-83-7829-222-7
Data: 2017-03-14
35.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

ILUSTROWANA ENCYKLOPEDIA BIBLIJNA to znakomite wprowadzenie w świat Biblii. Przystępny język oraz piękne, barwne ilustracje ukazują niezwykłe bogactwo czasów opisanych na stronicach Pisma świętego. Przybliżają one postaci, wydarzenia oraz tło kulturowe Biblii. Wprowadzają w zagadnienia historii, archeologii i geografii biblijnej. Znakomite mapy pomagają lepiej zrozumieć przebieg narracji biblijnej, a tabelaryczne zestawienia oraz liczne diagramy umożliwiają uzyskanie szerszej perspektywy na całość przedstawianych zagadnień dotyczących życia w czasach Starego i Nowego Testamentu.

Informacje zawarte w tej książce to świetnie zorganizowana, skondensowana wiedza, która każdemu zainteresowanemu czytelnikowi pomoże w zbliżeniu się do realiów świata, w którym realizowała się historia zbawienia. Siłą tej książki jest przejrzyste zgromadzenie w jednym miejscu kluczowych informacji oraz najważniejszych tematów i faktów potrzebnych do pełnego zrozumienia przesłania Biblii. Dzięki temu ILUSTROWANA ENCYKLOPEDIA BIBLIJNA jest publikacją szczególnie użyteczną nie tylko dla młodych czytelników, ale także dla ich rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Jesteśmy przekonani, że prezentowana książka stanie się dla jej czytelników znakomitym kluczem, który otworzy przed nimi podwoje Biblii, a dzięki temu przyczyni się nie tylko do zdobycia potrzebnej wiedzy, ale przede wszystkim do osobistego zbliżenia się do Boga i lepszego Jego poznania.

Książka "Ilustrowana Encyklopedia Biblijna" - oprawa twarda - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2017 r. Cena 35.11 zł. Zapraszamy na zakupy!