pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W sidłach cyberseksu. Zjawisko. Pomoc duszpasterska

Autor książki:

br. Konrad Baran OFMCap

Dane szczegółowe:
Wydawca: Serafin
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 125x190 mm
EAN: 9788395287824
ISBN: 978-83-9528-782-4
Data: 2019-02-14
27.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Uzależnienie od cyberseksu jest zjawiskiem, którego źródło leży w nieumiejętnym korzystaniu ze zdobyczy techniki. Sprawia ono, że przeżywanie tak wartościowej i fundamentalnej sfery życia człowieka, jaką jest seksualność, w większym stopniu wiąże się z cierpieniem niż radością. Wskutek tego funkcjonowanie człowieka zostaje zaburzone, a jego rozwój - zahamowany. Wartość, która ma go kształtować, dawać siłę do budowania relacji, zostaje zamieniona na zależność od egocentrycznych, drobnych przyjemności, powodujących ostatecznie osamotnienie.

Celem książki jest wyposażenie w wiedzę tych, którzy chcą nieść innym pomoc. Znajdziemy w niej praktyczne wskazówki, jak czynić to skutecznie, oraz psychologiczny opis mechanizmów uzależnienia.

br. Konrad Baran OFMCap - urodzony w 1987 roku w Krakowie. Kapłan Prowincji Krakowskiej Braci Mniejszych Kapucynów. W zakonie pełnił funkcje katechety, duszpasterza młodzieży, wicemagistra postulatu oraz referenta powołaniowego. Jego zainteresowania naukowe oscylują wokół integralnego, tj. psychofizyczno - duchowego rozwoju człowieka. Pasjonat turystyki górskiej i przedmiotów ścisłych.

Książka "W sidłach cyberseksu. Zjawisko. Pomoc duszpasterska" - br. Konrad Baran OFMCap - oprawa miękka - Wydawnictwo Serafin. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.