pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W odpowiedzi na teorię ewolucji

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 12 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788378290056
ISBN: 978-83-7829-005-6
Data: 2012-06-18
9.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W dzisiejszych czasach uczniowie podczas swojej edukacji nieustannie są indoktrynowani teorią Darwina. Szkolne podręczniki przekazują młodym wiedzę o teorii ewolucji, pomimo że jest ona największym niewypałem naukowym, który wprost roi się od błędów i braków dowodowych.

Broszura W odpowiedzi na teorię ewolucji jest znakomitym narzędziem, które w syntetyczny sposób pomoże pokazać młodym ludziom błędy darwinizmu, m.in. przytaczając wypowiedzi światowej klasy uczonych (wielu laureatów Nagrody Nobla), w tym Alberta Einsteina.

W broszurce znajdują się odpowiedzi na takie pytania, jak: - Czy teoria ewolucji Darwina w ogóle jest faktem - Czy istnieje jakikolwiek dowód na to, że ewolucja miała miejsce - Co to jest teoria Wielkiego Wybuchu - Czy zapis kopalny rzeczywiście potwierdza teorię Darwina Odpowiedzi uczonych na 16 pytań zawartych w tej broszurze ukazują ewidentne błędy teorii ewolucji. Zebrane w formie syntetycznych, kolorowych tablic są nie tylko znakomitą pomocą na szkolne lekcje biologii, geologii czy religii, ale dadzą także solidny grunt do rozmów z ludźmi, którzy zostali przekonani do nowej, ślepej wiary: teorii Darwina.

Książka "W odpowiedzi na teorię ewolucji" - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 12 stron i została wydana w 2012 r. Cena 9.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.