pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W Niebie. Opowiadania nie z tej ziemi

Autor książki:

Jerzy Szyran

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bratni Zew
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 185x115 mm
EAN: 9788374854405
ISBN: 978-83-7485-440-5
Data: 2022-09-01
15.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak jest w niebie To wielka tajemnica, którą każdy wierzący chciałby odkryć, gdy zakończą się jego ziemskie dni. Ale czy nie wyobrażamy sobie nieba już teraz Jak tam będzie Czy będzie jak w rajskim ogrodzie Czy spotkamy swoich bliskich A może wreszcie poznamy ulubionych świętych Czy będą tacy, jakimi ich sobie wyobrażamy

Opowiadania nie z tej ziemi zostały zainspirowane widokiem zagubionego człowieka naszych czasów, który nie potrafi określić sensu i celu swojego życia. A przecież dla każdego chrześcijanina tym celem jest właśnie niebo. Autor, z pewną dozą dystansu i poczucia humoru, zaprasza do intrygującej wędrówki.

Jerzy Szyran franciszkanin, doktor teologii. Jest wykładowcą teologii moralnej i cenzorem kościelnym książek i treści religijnych. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich z zakresu teologii moralnej. Prowadzi stronę internetową szyran.franciszkanie.pl. W wydawnictwie Bratni Zew wydał "Muszę być świętym jak największym. Model doskonałości według Regulaminu życia św. Maksymiliana Marii Kolbego", "Traktat o modlitwie Jezusowej", "Notatki różańcowe", "Piąta droga. W poszukiwaniu własnej duchowości" oraz "Spotkanie przez okno. Kontemplacja ikony Chrystusa Pantokratora".

Książka "W Niebie. Opowiadania nie z tej ziemi" - Jerzy Szyran - oprawa miękka - Wydawnictwo Bratni Zew. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2022 r. Cena 15.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.