pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W Krzyżu zbawienie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 105x145 mm
EAN: 9788374012768
ISBN: 978-83-7401-276-8
Data: 2020-03-17
6.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wielki Post to czas właściwego przygotowania się do przeżycia świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W Wielkim Poście nasze myśli towarzyszą cierpiącemu Chrystusowi w Wieczerniku podczas Ostatniej Wieczerzy, w Ogrójcu podczas czuwania i aresztowania, na sądzie Piłata i podczas niesienia krzyża, podczas całej Męki Pańskiej.
W Krzyżu zbawienie... to pozycja, która zawiera teksty modlitw i pieśni pomagających nam przeżyć ten czas w roku liturgicznym. Książeczka ta nawiązuje przede wszystkim do pasyjnego charakteru Wielkiego Postu. Zawiera teksty mówiące o kulcie Męki Pańskiej. Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa to nabożeństwa dobrze nam znane z tradycji. Warto także sięgnąć do innych modlitw: koronek czy litanii, które pomagają nam spojrzeć we właściwy sposób na zbawczy znak krzyża, przypomną miłosierna miłość Boga i uświadomią potęgę ofiary Jezusa.
Publikacja zawiera teksty: Gorzkich Żalów, rozważania Drogi Krzyżowej, litanie do Najdroższej Krwi Chrystusa oraz inne modlitwy sławiące Mękę Pańską, a także bogaty wybór pieśni pasyjnych.

Książka "W Krzyżu zbawienie" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2020 r. Cena 6.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.