pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W jak morderstwo

Autor książki:

Katarzyna Gacek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficynka
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 436 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788365891471
ISBN: 978-83-6589-147-1
Data: 2018-12-14
Cena wydawcy: 45.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kryminalne perypetie sympatycznej pani weterynarz
Magda, klasyczna kura domowa, pewnego wieczoru znajduje dowód na zdradę męża oraz obce zwłoki. Okazuje się jednak, że nie do końca obce - ofiara miała na szyi wisiorek, który należał do zaginionej przed laty przyjaciółki Magdy, Weroniki. Podczas gdy policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, Magda postanawia zbadać, co łączyło zamordowaną w parku kobietę z jej przyjaciółką. Odkrywając powoli tajemnice z przeszłości, wpada na trop mordercy, któremu sama będzie musiała stawić czoło. Jednocześnie próbuje jakoś ogarnąć swoje życie prywatne, co bywa czasami dużo trudniejsze niż polowanie na mordercę.

Katarzyna Gacek - pisarka i autorka scenariuszy, z wykształcenia psycholog. Wraz z Agnieszką Szczepańską napisała powieści kryminalne: Zabójczy spadek uczuć, Zielony trabant, Dogrywka oraz Mag i diabeł, Wisielec i księżyc, Moc i cesarzowa. Autorka scenariuszy między innymi do seriali Anna Maria Wesołowska (TVN), Przeznaczenie (Polsat) oraz Unia serc (TVP 3 Info). Współautorka scenariusza filmu Za niebieskimi drzwiami. Z Markiem Kamińskim napisała przygodową książkę dla dzieci Marek i czaszka jaguara. Mieszka pod Warszawą, ma troje dzieci, trzy koty i dwa psy.

Książka "W jak morderstwo" - Katarzyna Gacek - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficynka. Książka posiada 436 stron i została wydana w 2018 r.