pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W godzinie próby. Kroniki Cliftonów. Tom 6

Autor książki:

Jeffrey Archer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788380620438
ISBN: 978-83-8062-043-8
Data: 2016-09-13
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Szósty tom bestsellerowych "Kronik Cliftonów"
Barringtonowie i Cliftonowie mierzą się z poważnymi problemami, ze starymi i nowymi wrogami, a okoliczności zewnętrzne niczego im nie ułatwiają.

Giles Barrington za cenę pożegnania się z karierą polityczną ratuje przed katastrofą swoją siostrę Emmę i wiąże się z ukochaną Karin. Sebastian Clifton przeżywa płomienny romans z pewną Hinduską. Stojąca w obliczu bankructwa lady Virginia Fenwick wciela w życie szalony pomysł wyciągnięcia dużych pieniędzy od amerykańskiego multimilionera. Adrian Sloane i Desmond Mellor nadal knują przeciwko Sebastianowi, który jest teraz dyrektorem banku. Harry Clifton kontynuuje kampanię na rzecz uwolnienia z łagru rosyjskiego pisarza Anatolija Babakowa, autora Wujaszka Soso.

W tym tomie akcja się zagęszcza, następują dramatyczne zwroty akcji, autor nie stroni od zdecydowanych rozwiązań - chwilami ma się wrażenie, jakby się oglądało film.

W godzinie próby szybko znalazło się na pierwszym miejscu listy bestsellerów "New York Timesa".

Książka "W godzinie próby. Kroniki Cliftonów. Tom 6" - Jeffrey Archer - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2016 r.