pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Visual Studio 2012 i .NET 4.5. Poradnik dla zaawansowanych programistów

Autor książki:

Sur Abhishek

Dane szczegółowe:
Wydawca: APN PROMISE
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788375411317
ISBN: 978-83-7541-131-7
Data: 2013-10-10
23.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Praca z zestawem różnych pojawiających się nowych technologii jest sporym wyzwaniem. Zadaniem pakietu Visual Studio 2012 jest umożliwianie użytkowni-kom programowania i obsługi aplikacji klienckich i biznesowych. Platforma .NET 4.5 zapewnia programistom szerokie możliwości pracy nad wszelkimi formami aplikacji i usług, od klienckich poprzez mobilne aż do internetowych, pomagając w szybkim dostarczeniu ich na rynek.

Visual Studio 2012 i .NET 4.5: Poradnik dla zaawansowanych programistów jest praktycznym przewodnikiem pokazującym krok po kroku, jak pracować z nowymi technologiami w środowisku .NET. Zapewnia dogłębną analizę i eksperckie porady dotyczące różnych elementów .NET oraz prezentuje kod wykorzystujący szczegółowe przykłady praktyczne. Ta książka pozwala szybko rozpocząć pracę w środowisku programistycznym Visual Studio 2012 pokazując możliwości różnych jego narzędzi. Zapewnia ekspercką wiedzę na temat infrastruktury .NET, budowy wewnętrznej podzespołów i podstawowe wprowadzenie do języka pośredniego. Typowe pojęcia i zagadnienia związane z językiem C# są pokazane przy wykorzystaniu wielu przykładów.

Dla kogo jest napisana ta książka Ta książka jest przeznaczona dla programistów Visual Studio 2012 i .NET, którzy chcą dokładnie zrozumieć nowe technologie .NET i rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie. Wymagane jest podstawowe zrozumienie platformy .NET i języka C#. Celem tej książki jest pogłębienie znajomości .NET i pomoc w rozwiązywaniu typowych problemów z najnowszymi technologiami.

Czego można nauczyć się z tej książki Podstaw korzystania ze środowiska programistycznego Visual Studio 2012 i jego różnych składników oraz lepszego wykorzystania tego narzędzia podczas pisania kodu Zrozumienia technik zarządzania pamięcią do budowania lepszych aplikacji Zrozumienia infrastruktury .NET dzięki dogłębnej analizie jej budo-wy wewnętrznej Tworzenia rozwiązań wykorzystujących w pełni możliwości języko-we .NET i umiejętności wybierania odpowiednich technologii Implementowania aplikacji wielowątkowych / asynchronicznych przy użyciu najnowszych aktualizacji platformy .NET 4.5 i porównania z poprzednimi rozwiązaniami Tworzenia bezpiecznych aplikacji WWW opartych na ASP.NET w środowisku .NET 4.5 z wykorzystaniem j Query i HTML5 w celu szybkiego tworzenia aplikacji Projektowania zaawansowanych aplikacji klienckich .NET z wyko-rzystaniem MVVM i WPF 4.5 Zrozumienia urządzeń dotykowych i wykorzystania umiejętności programowania wielodotykowych aplikacji dla Windows 8

Książka "Visual Studio 2012 i .NET 4.5. Poradnik dla zaawansowanych programistów" - Sur Abhishek - oprawa miękka - Wydawnictwo APN PROMISE. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2012 r. Cena 23.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.