pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Uzdrowienie. Boża Miłość nie zna granic
Tytuł książki:

Uzdrowienie. Boża Miłość nie zna granic

Autor książki:

Mary Healy

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788327711977
ISBN: 978-83-277-1197-7
Data: 2016-07-20
24.87  32.90  8.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Nigdy nie zasłużysz na uzdrowienie, przyjmij je za darmo

Książka ta leczy głęboką ranę braku obecności Boga. Uzdrowienie przekonuje nawet najbardziej zatwardziałe serca o tym, że Bóg nas nie pozostawił, ale jest obecny i bogaty w miłosierdzie. W ten sposób uzdrowienia stanowią część Bożej odpowiedzi na duchową ciemność naszych dni. Autorka objawia nam wiele nie tylko słowem, ale i samą sobą - własnym świadectwem.

Andrzej Sionek, dyrektor Misji En Christo

Książka Mary Healy pomaga nam zrozumieć, jak istotne miejsce w Bożym sercu zajmuje kwestia uzdrowienia.

Krzysztof Demczuk, lider wspólnoty Metanoia

Ta książka pomoże ci uwierzyć, że Bóg nadal uzdrawia i chce, by to, co ponadnaturalne, było dla chrześcijan naturalne.

Marcin Zieliński, lider wspólnoty Głos Pana

Autorka książki nie teoretyzuje, ale pokazuje Boga, którego zna osobiście - Boga, który dzisiaj uzdrawia.

Remigiusz Recław SJ, duszpasterz wspólnoty Mocni w Duchu

Kościół katolicki jako Klinika Ducha wezwany jest do wypełnienia Jezusowego nakazu: uzdrawiajcie chorych. Lektura tej książki zapewne dopomoże w zrozumieniu tej misji.

o. Bogdan Kocańda OFMConv,
kustosz sanktuarium maryjnego w Rychwałdzie

Jestem przekonany, że ta książka pozwoli nam dostrzec potężną moc Ewangelii i na nowo zachwycić się Bogiem, dla którego niemożliwe po prostu nie istnieje.

Karol Sobczyk, lider Wspólnoty Głos na Pustyni

Książka "Uzdrowienie. Boża Miłość nie zna granic" - Mary Healy - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2016 r. Cena 24.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: dobrerecenzje; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-09-06
Większość katolików przyzwyczaiła się do modlitwy za chorych. Robimy tak w czasie liturgii, przy szczególnych wydarzeniach i prywatnie gdy słyszymy, że ktoś zachorował.

Modlitwa za kogoś nie jest jednak modlitwą nad kimś - bezpośrednio nad chorą osobą, kiedy prosimy Boga o jej uzdrowienie. Wielu katolików nie jest pewnych, czy są do tego upoważnieni.

Autorka książki wychowana po katolicku , całe życie modliła się za chorych, ale od 30 lat modli się też z innymi, nakładając na nich ręce. Jednak od trzech lat dopiero widzi, jakie to przynosi efekty, że ustępuje ból brzucha czy migrena. Obserwuje i uczy się od tych, których wiara jest duża np. Randyego Clarka i Damiana Staynea, dlatego w tej książce autorka dzieli się z nami swoim doświadczeniem i swoich przyjaciół, studiując Pismo Święte, teologię i historię kościoła. Przyznam, że jest to wielka sztuka, bo nie każdemu jest to dane.

Książka ta odpowiada na pytania, które większość ludzi sobie zadaje np. czy Jezus faktycznie nadal uzdrawia ludzi? Kto otrzymuje dar uzdrawiania? Czy ja też mogę o niego prosić? Jeśli tak, to jak mam się modlić o uzdrowienie? W końcu, czy Bóg leczy także ”złamane serca”?

Pozwólcie proszę, że przytoczę jeden fragment z książki o uzdrowieniu, który bardzo mi się spodobał, a czytając go miałam łzy w oczach.

Pewnego razu sierociniec odwiedził mężczyzna, chory na raka. Chciał zobaczyć dzieci głęboko upośledzone, bo jak twierdził one bardziej zbliżą go do Boga. Mężczyzna wchodząc na salę otarł się o zwiotczałą rękę jednego z chłopców, złapał wtedy chłopca za rękę i patrzył mu głęboko w oczy. Nagle poczuł się lepiej i podczas wizyty u lekarza i po serii badań okazało się, że po raku nie ma ani śladu. Mężczyzna pobiegł do sierocińca, aby pochwalić się dobra nowiną chłopcu, którego trzymał za rękę, lecz gdy przybył, chłopiec ten już nie żył.
Przez cały czas zastanawiałam się, dlaczego ten upośledzony chłopiec musiał oddać życie za tego mężczyznę?
Uważam, że cierpienie jednego chłopca ofiarowane Chrystusowi, może stać się źródłem łaski dla innych. Ponieważ jesteśmy połączeni z Chrystusem, jesteśmy również złączeni ze sobą nawzajem. Łaska więc przepływa od jednego do drugiego.

Książka bardzo wzruszająca i przepięknie napisana. Autorka w treść wplotła świadectwa ludzi i w 14 rozdziałach opisała o mocy uzdrowienia.

Zachęcam bardzo do zgłębiania tej lektury i głębokiej refleksji nad mocą uzdrawiania człowieka oraz roli sakramentów i wstawiennictwa świętych.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Mary Healy - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Szusta rano - okładka książki

Szusta rano

o. Adam Szustak OP
Nieplanowane - okładka książki

Nieplanowane

Abby Johnson
Produkty podobne:
Miłość - okładka książki

Miłość

Tomasz Budzyński, Tomasz Ponikło
365 dni przetrwania - okładka książki

365 dni przetrwania

o. Augustyn Pelanowski OSPPE