pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uzdrowicielka

Autor książki:

Katarzyna Muszyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: WasPos
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 306 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788382901450
ISBN: 978-83-8290-145-0
Data: 2022-09-13
35.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

KONTYNUACJA "ZIELARKI"
Marena zdołała zaskarbić sobie sympatię i zaufanie mieszkańców Bydgostii. W końcu znalazła swoje miejsce na ziemi, a jej myśli coraz częściej krążą wokół skrywającego wiele sekretów wikinga. Gdy jest pewna, że wreszcie wszystko się ułożyło, Zorze znów tkają swoją nić intryg. W osadzie zaczynają ginąć kobiety, a poszlaki wskazują na to, że mordercą jest ktoś jej bliski. Do tego do jej życia powraca Jaga, żądając spłaty długu.

Uzdrowicielka boi się, że to, co połączyło ją z Eskilem, jest tylko fałszywym uczuciem, podsycanym przez płynący w ich żyłach magiczny ogień. Sprawy komplikuje także pojawienie się tajemniczego Wolrada prowadzącego własną grę.

Ile można poświęcić, aby odkryć prawdę o sobie Czy warto jest igrać z siłami, których się nie rozumie I gdzie w tym wszystkim jest miejsce na miłość
Katarzyna Muszyńska - autorka głównie powieści fantastycznych. Swoją karierę pisarską rozpoczęła od wydania osadzonych w świecie Płaskowyżu Tajemnicy Avinionu i Buntu. W 2020 roku ukazała się jej trzecia powieść Zielarka, a rok później Karczmarka. W styczniu 2022 został wydany romans Wytrwaj przy mnie. Rodowita bydgoszczanka, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Większość życia zawodowego spędziła w bydgoskich redakcjach, obecnie swoją kreatywność wykorzystuje na co dzień jako specjalistka do spraw marketingu.

Książka "Uzdrowicielka" - Katarzyna Muszyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo WasPos. Książka posiada 306 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.28 zł. Zapraszamy na zakupy!