pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

UUgly Love

Autor książki:

Colleen Hoover

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381351409
ISBN: 978-83-8135-140-9
Data: 2021-11-08
Cena wydawcy: 44.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera.

Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje się nie do wytrzymania i prowokuje do pytań, ożywają jego dramatyczne wspomnienia.

Tej powieści się nie czyta, tylko przeżywa – całą sobą, sercem i duszą, a po zakończeniu nic już nie jest takie samo.

„Colleen Hoover znów poturbowała mnie emocjonalnie. Pokazała zupełnie inne oblicze miłości, zmuszające do poddania się i pustego egzystowania”.

Irena Bujak,

„Ta powieść dosłownie mnie zniszczyła, choć do samego końca udawałam, że zawieszona na powiece łza znalazła się tam przypadkiem. Ugly Love zagnieżdża się w duszy na zawsze – wszak miłość, ból i cierpienie mają wiele odcieni...”

Angelika Zdunkiewicz-Kaczor,

„Nie czytałam jeszcze nic tak seksownego i jednocześnie niewinnego. Wystarczy raz wyobrazić sobie Milesa, raz usłyszeć płacz Tate i raz poczuć tę niesamowitą chemię między nimi, by całkowicie zakochać się w najnowszej powieści Colleen Hoover”.

Natalia Pych,

Książka "UUgly Love" - Colleen Hoover - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2021 r.