pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam

Autor książki:

Colleen Hoover

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381351973
ISBN: 978-83-8135-197-3
Data: 2022-06-20
39.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Po pięciu latach pobytu w więzieniu Kenna Rowan wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Chce zmierzyć się z przeszłością i odzyskać córkę. Niestety, okazuje się, że mostów, które spaliła, nie da się odbudować. Bez względu na to, jak ciężko pracuje, wciąż są ludzie, którzy wykluczają ją z życia jej dziecka. Jedyną osobą, która nie skreśliła Kenny, jest Ledger Ward, właściciel lokalnego baru. Między nimi rodzi się nić porozumienia, a potem fascynacja. Jednak romans wiąże się ryzykiem - relacja z Ledgerem może zadecydować o przyszłości Kenny i jej córki. Kenna będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce przeciwstawić się uczuciu i osiągnąć swój cel Reminders of him to odważna i głęboka opowieść o stracie i nadziei, żalu i przebaczeniu. Dzięki tej historii przekonacie się, że miłość leczy nawet największe rany.

Hoover stworzyła wielowymiarową historię o smutku i odkupieniu win. To opowieść o ludziach, którzy walczą tak samo zaciekle, jak mocno kochają. Fani autorki nie będą zawiedzeni. Publishers Weekly

Książka "Reminders of Him. Cząstka ciebie, którą znam" - Colleen Hoover - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2022 r. Cena 39.76 zł. Zapraszamy na zakupy!