pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Urodziłam dziecko szejka

Autor książki:

Marcin Margielewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788381693455
ISBN: 978-83-8169-345-5
Data: 2020-09-16
27.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Wstrząsająca historia kobiety, która wbrew swojej woli została surogatką szejka
Ola, młoda i oddana pracy pielęgniarka, dostaje pracę jako opiekunka niepełnosprawnej córki saudyjskich arystokratów. Na miejscu okazuje się jednak, że pani domu ma dla niej zupełnie inne zadanie niż to, na które wskazywał kontrakt. Dziewczyna wpada w misterną pułapkę intryg trzęsącej arabską rodziną matrony i znajduje się w sytuacji bez wyjścia. W tym oszustwie cel jest jeden macierzyństwo za wszelką cenę. Ola wbrew swojej woli zachodzi w ciążę z synem szejka. Rozpoczyna się koszmar, który zmieni jej życie, bo w Arabii Saudyjskiej za nieślubną ciążę grozi nawet kara śmierci.
Marcin Margielewski wysłuchał zwierzeń, na które bohaterka była gotowa dopiero po dekadzie od tamtych wydarzeń.
Do czego są w stanie posunąć się bogate arabskie rodziny, by ukryć wstydliwą bezpłodność? Jaką cenę są gotowe zapłacić za rodzicielstwo? I dlaczego jedne kobiety wyrządzają krzywdę innym, w kraju, w którym wszystkie mają tak niewiele praw?
Marcin Margielewski pracował jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: Jak podrywają szejkowie (2019), Była arabską stewardesą (2019), Zaginione arabskie księżniczki (2020) i Tajemnice hoteli Dubaju (2020).

Książka "Urodziłam dziecko szejka" - Marcin Margielewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.23 zł. Zapraszamy na zakupy!