pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Opodatkowanie spółek - okładka książki
Opodatkowanie spółek pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Umowy, pisma i pisma procesowe w sprawach handlowych z objaśnieniami...
książka:

Umowy, pisma i pisma procesowe w sprawach handlowych z objaśnieniami i płytą CD

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2013
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 778 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788325550820
ISBN: 978-83-2555-082-0
Data: 2013-10-01
pozycja niedostępna

Umowy, pisma i pisma procesowe w sprawach handlowych z objaśnieniami i płytą CD - Robert Pabis - opis książki:

Umowy, pisma i pisma procesowe w sprawach handlowych z objaśnieniami i płyta CD, to pozycja zawierająca szczegółowe zestawienie wzorów umów, pism oraz pism procesowych najczęściej występujących w prawie handlowym.

W niniejszej publikacji znajdują się m.in. następujące wzory: I. Umowy i pisma w sprawach handlowych dotyczące: spółki jawnej spółki partnerskiej spółki komandytowej spółki komandytowo-akcyjnej spółki akcyjnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością łączenia się spółek podziału spółek przekształcenia spółek; II. Pisma procesowe w sprawach handlowych takie jak m.in.: apelacja oraz skarga kasacyjna; III. Inne umowy związane z działalnością spółki handlowej takie jak m.in.: umowa outsourcingu, joint venture, offsetowa, dzierżawy/użytkowania/leasingu przedsiębiorstwa, ramowa, dealerska, o koprodukcję, kartelowa, a także umowy koncernowe oraz opcyjnie.

Obok każdego wzoru, z uwzględnieniem jego poprawnej formy i wymagań co do treści, zamieszczono szczegółowy komentarz, dzięki któremu możliwe jest właściwe wykorzystanie poszczególnych wzorów w praktyce. Ponadto przedstawiono dorobek orzecznictwa sądowego z przytoczonymi tezami mającymi związek z problematyką stosowania omawianych umów i pism. Znakomity dodatek stanowi płyta CD zawierająca wersje edytowalne wzorów zamieszczonych w opracowaniu.

Książka „Umowy, pisma i pisma procesowe w sprawach handlowych z objaśnieniami i płytą CD” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo C H Beck.

Książka posiada 778 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Umowy, pisma i pisma procesowe w sprawach handlowych z objaśnieniami..."
Robert Pabis - autor m.in.: