pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ukryta czarodziejka. Seria: Nowoczesna czarodziejka. Tom 2
Tytuł książki:

Ukryta czarodziejka. Seria: Nowoczesna czarodziejka. Tom 2

Autor książki:

Debora Geary

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788328302617
ISBN: 978-83-2830-261-7
Data: 2015-08-13
13.15  34.90  21.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ukryta czarodziejka. Seria: Nowoczesna czarodziejka. Tom 2 - opis książki:

Czarodziejski Czat znowu w akcji! Czy na pewno działa?
Elorie Shaw została wychowana w rodzinie czarodziejów w Nowej Szkocji - sama jednak nie jest czarodziejką. Tak przynajmniej twierdzi jej babcia Moira oraz inni członkowie małej społeczności Fisher s Cove. Elorie - artystka zajmująca się wyrobem biżuterii i współwłaścicielka zajazdu - nie potrafi pogodzić się z brakiem nadprzyrodzonych zdolności. Szkoli młodych adeptów magii, zna na pamięć całą jej historię i ciągle marzy, by pewnego dnia odkryć w sobie moc. Jednak gdy trafia na Czarodziejski Czat, wszyscy uznają to za pomyłkę i zaczynają szukać błędów w kodzie zaklęcia przyzywającego. W końcu powszechnie wiadomo, że Elorie nie ma mocy, a przynajmniej nie jest czarodziejką któregokolwiek ze znanych rodzajów...

Poznaj historię ukrytej czarodziejki i dowiedz się, jaką fantastyczną mocą dysponuje. A jest to moc całkiem dotąd nieznana... Wejdź na Czarodziejski Czat i daj się porwać prawdziwej magii... Może i Ty masz czarodziejską moc? W końcu czarodzieje są wśród nas...

Ukryta czarodziejka to druga część znakomitej serii "Nowoczesna czarodziejka" - na wskroś współczesna powieść fantasy z dużą dozą humoru, wątkiem miłosnym oraz postaciami, do których naprawdę się przywiążesz.

Książka "Ukryta czarodziejka. Seria: Nowoczesna czarodziejka. Tom 2" - Debora Geary - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2015 r. Cena 13.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 4 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorszara

Opinie/recenzje:

Autor: dobrerecenzje; Ocena: 4 pkt.; Data: 2015-10-01
Elorie to zwykła kobieta, która choć sama nie jest czarodziejką to w takim kręgu żyje. Trochę jest jej przykro, że nie ma podobnych zdolności jak członkowie jej rodziny. Niestety już od dziecka nie przejawiała zdolności czarodziejskich, choć jej babcia która taką moc posiada, bardzo tego pragnie i często przeprowadza skan na kobiecie w poszukiwaniu choćby najmniejszych śladów magii. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że u Elorii nie ma śladów mocy. Aż do pewnego momentu gdy przypadkiem w rozmowie przez wideo czat z rodziną, Elorie niespodziewanie spaliła komputer babci Moiry…
Czy to znaczy, że coś się zmieniło?
Elorie ma jednak jakąś moc?
Książka z serii fantasy, którą czyta się łatwo i przyjemnie. To co odróżnia książkę od innych to czarodziejski czat. Otóż czarodzieje którzy nie mieszkają blisko a bardzo chcą ze sobą porozmawiać, wzywają się na czat i tam mogą ze sobą pisać, lub też widzieć się i rozmawiać przez wideo czat. Ogromnym plusem jest to, że cała opowieść nie skupia się na jednym wątku, czyli na mocy Elorie, tylko wplecione są też problemy i sprawy innych czarodziejów.
Bardzo miło się czyta, gdyż książka oferuje nam łatwe oderwanie się od rzeczywistości i naszych problemów. Wchodzimy w świat czarodziejów, nie musząc się przy tym skupiać. Spokojnie możemy odpłynąć w świat naszej ukrytej czarodziejki.
Książka liczy 275 stron, powiedzmy sobie szczerze, że dla „wykwalifikowanego” czytelnika to dwa dni czytania, a przy tym czas spędzimy w miłej atmosferze świata fantastycznego.
Według mnie bardzo dobrym pomysłem było zrobienie świata fantastycznego, świata czarodziejów, ale nie takiego w którym wszystko jest różowe i nie ma złych ludzi i rzeczy. Tutaj świat niezwykłych mocy ma także zwykłe ludzkie problemy, które można rozwiązać czarodziejską mocą, ale większość jednak jest rozwiązywana sposobami śmiertelników.
Komu polecam : kobietom w każdym wieku. Książka jest tak niesamowicie napisana, że nie ma podziału na czytelnika ze względu na jego wiek. Jeżeli panowie czasem lubią „podebrać” książkę swojej wybrance, to również nie powinni się zawieść, znajdziecie tutaj elementy programowania i gier.
Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy z serii „Nowoczesna czarodziejka”
Moja ocena: 9/10
skomentuj opinię/recenzję [+]