pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uczę się czytać z rodzicami. Nasza Szkoła

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 9788366339989
ISBN: 978-83-6633-998-9
Data: 2020-03-05
18.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Naucz swoje dziecko czytać !
Pomoże Ci dołączony do książki szczegółowy Przewodnik dla rodziców.

Prezentujemy książkę opartą na nowoczesnej metodzie nauki czytania. Można ją wykorzystać do pracy już z dziećmi przedszkolnymi wykazującymi zapał do podjęcia nauki czytania. Sprawdzi się także w przypadku uczniów klas zerowych i pierwszych.

Zastosowana metoda wykorzystuje sylabiczną budowę wyrazów. Poznawaniu kolejnych liter towarzyszą ćwiczenia słuchu fonematycznego i spostrzegania wzrokowego. Książka jest podzielona na cztery części związane z wprowadzaniem: samogłosek, spółgłosek, dwuznaków oraz zmiękczeń. W kolejnych częściach użyto coraz mniejszej czcionki.

Poświęć dziecku swój czas i nie szczędź mu pochwał, a nie tylko nauczysz je czytać, ale - co może ważniejsze - pomożesz zbudować poczucie własnej wartości. Dla człowieka, który wierzy w siebie, nie ma rzeczy niemożliwych!
Uzupełnieniem Uczę się czytać z rodzicami jest pozycja Uczę się pięknie pisać. Z obydwiema dziecko może pracować równocześnie, gdyż nauka czytania powinna przebiegać równolegle z nauką pisania.

Książka "Uczę się czytać z rodzicami. Nasza Szkoła" - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2020 r. Cena 18.82 zł. Zapraszamy na zakupy!