pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Disney Uczy. Auta. Przygoda z czytaniem Czytam płynnie. PCA-9302

Autor książki:

Jakub Skworz

Dane szczegółowe:
Wydawca: AMEET
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 155x200 mm
EAN: 9788325334819
Data: 2020-04-23
13.15  17.99  4.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Seria książek Przygoda z Czytaniem to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książki z poziomu V są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa - to znaczy wyrazy zostały podzielone na sylaby. Drugie opowiadanie przeznaczone jest do czytania metodą analityczno-syntetyczną, która sprawdza się w lekturze bardziej zaawansowanych tekstów. Dziecko uczy się, z jakich liter składa się dany wyraz (ten etap to analiza), a następnie składa poszczególne znaki graficzne (litery) w całość - to proces zwany syntezą. W książce zostały zamieszczone quizy, dzięki którym mały czytelnik może sprawdzić, co udało mu się zapamiętać z lektury. Nauka czytania powinna być przede wszystkim zabawą, dlatego w książkach dzieci spotykają znane im postacie ze świata Disneya. Dodatkową motywację stanowią dyplom oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na "Przygodę z Czytaniem"!

Książka "Disney Uczy. Auta. Przygoda z czytaniem Czytam płynnie. PCA-9302" - Jakub Skworz - oprawa miękka - Wydawnictwo AMEET. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2020 r. Cena 13.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]