pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Ty sam jesteś twoją chorobą i twoim zdrowiem
książka:

Ty sam jesteś twoją chorobą i twoim zdrowiem

Dane szczegółowe:
Wydawca: Stowarzyszenie dla Popierania Życia Uniwersalnego
Rok wyd.: 2000
Oprawa: miękka
Ilość stron: 127 s.
Wymiar: 145x204 mm
EAN: 9788390266589
ISBN: 978-83-9026-658-9
Data: 2019-01-25
9.17  9.64  0.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ty sam jesteś twoją chorobą i twoim zdrowiem - opis książki:

W książce tej przedstawione są zasadnicze duchowe powiązania i prawidłowości, które dają odpowiedź na pytanie: Dlaczego spotyka mnie cierpienie, troska, choroba albo cios losu? oraz na kolejne pytania: Co mogę uczynić, aby się od tego uwolnić i co mogę uczynić, aby coś podobnego nie przydarzyło mi się ponownie? .
Również dzisiaj, w epoce opanowanej techniką, kiedy wielu ludzi zapomniało o mocy Boga i polega na osiągnięciach technicznych i zdolnościach człowieka - Duch Boży działa.
Większość ludzi wychodzi z fałszywego założenia, że jedynie ciało potrzebuje uzdrowienia. Ciało jednak odzwierciedla i daje nam odczuć to, co przebiega w duszy - w duchowym ciele w nas. Poprawnym nastawieniem w naszym życiu, nastawieniem wobec nas samych, wobec naszych współbraci i naszego otoczenia jest pozytywne odczuwanie, myślenie, mówienie i postępowanie; jest to warunek, aby osiągnąć uzdrowienie duszy, układu nerwowego i całego ciała. Dopiero kiedy nasze odczuwanie, myślenie, mówienie i postępowanie wprowadzimy w harmonię z wiecznymi prawami - z prawami boskimi zawierającymi pokój wolność, jedność, prawdziwą sprawiedliwość i ofiarną, dającą miłość - uzdrowienie całościowe jest możliwe.

Książka „Ty sam jesteś twoją chorobą i twoim zdrowiem” - oprawa miękka - Wydawnictwo Stowarzyszenie dla Popierania Życia Uniwersalnego.

Książka posiada 127 stron i została wydana w 2000 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ty sam jesteś twoją chorobą i twoim zdrowiem"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Historia tajemna - okładka książki
Historia tajemna Rudolf Steiner
Hatha Joga - okładka książki
Hatha Joga William Walker Atkinson