pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Twoja wiara? Twoja siła! Twoje bogactwo!

Autor książki:

Ks. Bogdan Piwowarczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 188 s.
Wymiar: 155x210 mm
EAN: 9788378238010
ISBN: 978-83-7823-801-0
Data: 2016-08-26
23.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejsza publikacja jest owocem wieloletniej pracy duszpasterskiej Autora z młodymi ludźmi w środowisku międzynarodowym. Jest ona skierowana zwłaszcza do młodego pokolenia (ale nie tylko) - do wierzących i niewierzących (szukających) i wskazuje, że wiara chrześcijańska nie jest złudzeniem, ale przyjaźnią i życiem z kochającym Bogiem. Autor dowodzi, że ci, którzy żyją prawdziwie wiarą widzą wszystko w innym świetle i są ludźmi prawdziwie wolnymi, a żyjąc zaufaniem i wiarą w Jezusa Chrystusa, nie poddają się lękom i zwątpieniu.

Ks. Bogdan Piwowarczyk, za kardynałem Paulem Poupardem, przypomina, że dzisiejszy świat potrzebuje mężczyzn i kobiet mocnych, wspaniałomyślnych, doskonale dwujęzycznych, to znaczy zdolnych mówić językiem Boga w języku ludzkim, podwójnie biegłych, to znaczy kontemplujących Boga i zgłębiających człowieka, zakochanych w Bogu i ludziach. 

Auto jako chrześcijanin i kapłan z przekonania zaprasza do pogłębionej refleksji nad wiarą, życiem oraz do budowania kultury i tożsamości chrześcijańskiej w XXi wieku godnej człowieka myślącego.

Książka "Twoja wiara? Twoja siła! Twoje bogactwo!" - Ks. Bogdan Piwowarczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 188 stron i została wydana w 2016 r. Cena 23.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.