pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tupac: zmartwychwstanie 1971-1996

Autor książki:

Jacob Hoye, Karolyn Ali

Dane szczegółowe:
Wydawca: KAGRA
Rok wyd.: 2005
Oprawa: twarda
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 260x200 mm
EAN: 9788387598594
ISBN: 83-87598-59-3
Data: 2009-06-24
Cena wydawcy: 69.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Tupac uwielbiał czytać! Książki były nieodłącznym elementem jego życia. Tupac lubił rozmawiać tak bardzo, jak lubił czytać.
Począwszy od najwczeniejszych etapów prac nad filmem dokumentalnym o życiu Tupaka Shakura, musielimy pozwolić Tupakowi być narratorem swojej własnej opowieści. Idea tej książki zaczęła rodzić się w naszych głowach w trakcie przygotowywania planów związanych z produkcją filmu. Wyglądało na to, że dusza Tupaka starała się przypomnieć nam o tym, iż chce on opowiedzieć swoją własną historię nie tylko za porednictwem filmu, ale także słowa pisanego. W filmie głos Tupaka brzmi donośnie, ale okazało się, że powstanie towarzyszącej mu książki jest nieuniknione. Oddana Amaru Pani Karolyn Ali zaczęła poszukiwanie wydawców, którzy nie zepsuliby naszej wizji tego projektu. Na szczęcie nie musielimy długo szukać - natrafilimy na Judith Curr, która wydała ``Rose That Grew From The Concrete`` Tupaka. Kiedy Judith Curr objęła kierownictwo w Atria, jej wiara w nasz projekt dodała nam nowych sił.
Ta książka jest wynikiem pracy wielu osób. Co ważniejsze, książka ta jest rozwinięciem myśli mojego syna, jego przekonań i jego poglądów na życie! Dziękuję ci Tupaku za podzielenie się swoim światem w tym filmie i na kartach tej książki. Mamy nadzieję, ze nie poczułeś się zawiedziony.
kochająca Mama.

Książka "Tupac: zmartwychwstanie 1971-1996" - Jacob Hoye, Karolyn Ali - oprawa twarda - Wydawnictwo KAGRA. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2005 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]