pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Rainbow in the Dark. Autobiografia

Autor książki:

Ronnie James Dio

Dane szczegółowe:
Wydawca: KAGRA
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 286 s.
EAN: 9788363785598
ISBN: 978-83-6378-559-8
Data: 2021-11-30
44.96  64.90  19.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przed swoją tragiczną śmiercią w 2010 roku, Ronnie James Dio był w trakcie pisania swojej autobiografii, w której patrzył wstecz na niezwykłe życie, które poprowadziło go z rodzinnego miasta w północnej części stanu Nowy Jork na największe sceny na świecie, m.in. arenę, która w jego oczach reprezentowała szczyt sukcesu Madison Square Garden; miejsce, w którym ta książka zaczyna się i kończy.
Ronnie, kontemplując osiągnięcie przez siebie wymarzonej kariery, zastanawia się nad kluczowymi aspektami, które przyczyniły się do tego, że znalazł się w takim miejscu w życiu w jego wspomnieniach pojawiają się, między innymi, bliska grupa przyjaciół, dzięki której zrobił pierwsze kroki w muzyce; granie na imprezach, w barach i klubach; nagłe znalezienie się za mikrofonem, które zmieniło jego życie; splot szczęśliwych okoliczności, który doprowadził do narodzin Rainbow i produktywnej, ale trudnej współpracy z Ritchiem Blackmore em; przypadkowe spotkanie, które uczyniło go drugim wokalistą Black Sabbath, prowadząc go na nowe poziomy sukcesu; zaskakująco delikatna historia, stojąca za narodzinami Diabelskich Rogów trwałego symbolu heavy metalu; jego małżeństwo z Wendy, które ustabilizowało jego życie; a także wielkie ryzyko, jakie ponieśli oboje, aby uruchomić najbardziej udane przedsięwzięcie w jego karierze jego własny zespół, Dio. To wszystko jest tu opisane bardzo szczegółowo i w najszczerszych słowach, począwszy od jego konfliktu z Blackmore em, po narkotyki, które przeszkodziły w reaktywacji Black Sabbath, aż po zderzenia osobowości, które zniszczyły niejeden zespół.
Rainbow in the Dark to szczery, zaskakujący, często przezabawny, czasem smutny testament dowód poświęcenia i ambicji, wypełniony wzruszającymi opowieściami o dojrzewaniu, chwalebnymi historiami o nadmiarze w różnych sytuacjach, a także szczerymi wspomnieniami tego, co naprawdę działo się za kulisami, w hotelu, w studio i w domu, za zamkniętymi drzwiami, poza trasą

Książka "Rainbow in the Dark. Autobiografia" - Ronnie James Dio - oprawa miękka - Wydawnictwo KAGRA. Książka posiada 286 stron i została wydana w 2021 r. Cena 44.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]