pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trzy godziny

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 415 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788381259330
ISBN: 978-83-8125-933-0
Data: 2020-03-27
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Trzy sekundy, a co dopiero trzy minuty, mogą okazać się wiecznością, o ile masz wszystko dokładnie zaplanowane i pod kontrolą. Ale trzy godziny, choć wydaje się, że to nieporównywalnie więcej czasu, to stanowczo za krótko, kiedy nic już nie zależy od ciebie.

Spokojny poranek w Sztokholmie. Ewert Grens zostaje wezwany do kostnicy. W zamkniętym pomieszczeniu znajduje się o jedno ciało za dużo. Skąd się tam wzięło?
Piet Hoffman przenosi się w nowe miejsce, aby wypełnić ostatnią niebezpieczną misję, zanim definitywnie porzuci życie kryminalisty. Czeka go podróż przez gorącą, pozbawioną wody pustynię i wzburzone morze, w odległe zakątki świata, gdzie ludzkie życie nie ma żadnej wartości.

Tymczasem w Szwecji Zofia i jej synowie z utęsknieniem wyczekują na powrót Pieta. Gdy zjawi się w domu, będą mogli wreszcie odnaleźć spokój. Rodzinna sielanka nie trwa jednak długo, a poczucie bezpieczeństwa jest złudne - synom Pieta Hoffmana zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo.

Życie od śmierci dzielą zaledwie? TRZY GODZINY.

Książka "Trzy godziny" - Anders Roslund, Borge Hellstrom - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 415 stron i została wydana w 2020 r.