pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Triathlon. Plany treningowe

Autor książki:

Matt Fitzgerald

Dane szczegółowe:
Wydawca: Inne Spacery
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 460 s.
Wymiar: 170x235 mm
EAN: 9788364709050
ISBN: 978-83-6470-905-0
Data: 2016-01-22
Cena wydawcy: 49.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Plany treningowe do najpopularniejszych dystansów:
- Sprint
- Olimpijski
- Pół-Ironman
- Ironman
Gdy w 2006 roku w Stanach Zjednoczonych ukazało się pierwsze wydanie, książka od razu wskoczyła na szczyty sportowych list bestsellerów. Od tamtej pory stale korzysta z niej tysiące triathlonistów na całym świecie. A publikacja wciąż jest wymieniana jako jedna z najważniejszych pozycji do czytania dla miłośników tego sportu.

Co stanowi o wyjątkowości tej książki? Zawiera coś, czego nie sposób znaleźć w żadnej innej publikacji czy na stronach internetowych. 40 szczegółowych planów treningowych na najpopularniejszych dystansach. Sprint, dystans olimpijski, pół-ironam i pełny dystans ironmana.

Plany treningowe do każdego dystansu podzielone są na dziesięć poziomów - od zupełnie początkującego do zawodników z elity. Do tego dwa plany przeznaczone na okres przejściowy, między sezonami.

Książka jest doskonałym narzędziem dla osób trenujących samodzielnie. Wystarczy określić cel i poziom, na jakim aktualnie się znajdujemy - potem wybrać jeden z 10 planów. Kompleksowe przygotowanie gwarantowane. (Zobacz przykładowe zestawy planów treningowych na następnej stronie).

Publikacja przyda się również trenerom. Jak na tacy podane są schematy rozkładu akcentów w cyklu treningowym i elementy składowe pojedynczych jednostek treningowych.

O jakości prezentowanych planów niech świadczy fakt, że książka jest firmowana przez najpoważniejsze pismo triathlonowego na świecie - "Triathlete Magazine".

Książka "Triathlon. Plany treningowe" - Matt Fitzgerald - oprawa miękka - Wydawnictwo Inne Spacery. Książka posiada 460 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]