pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trening spartańskiego wojownika. Filmowa muskulatura w 30 dni

Autor książki:

Dave Randolph

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 199x229 mm
EAN: 9788328330429
ISBN: 978-83-2833-042-9
Data: 2018-05-11
13.61 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Treningi w kulturystyce czy w podnoszeniu ciężarów najczęściej powodują wykształcenie okazałej muskulatury, jednak wielkie, masywne mięśnie wymagają dużych ilości energii, często spowalniają ruchy i ograniczają ich zakres. Ideałem powinno być smukłe, gibkie, elastyczne i zdrowe ciało, i właśnie takich wyników powinniśmy oczekiwać od treningu. W tym celu poza doborem sprzętu konieczne są ćwiczenia, które wymagają panowania nad całym ciałem, koordynacji i świadomości. Należy też włączyć intensywny trening interwałowy oraz funkcjonalne ćwiczenia angażujące całe ciało. Nagrodą za ten wysiłek jest siła i wytrzymałość pozwalająca stawić czoło ekstremalnym próbom!
Dzięki tej książce dowiesz się, jak przygotować program treningowy spełniający te wyśrubowane kryteria. Znajdziesz tu także praktyczne wskazówki dotyczące aktywnego odpoczynku, treningu zapobiegającego kontuzjom oraz diety. To wszystko doda Ci energii niezbędnej do przekraczania granic własnych możliwości i poprawiania kondycji. Nawet jeśli nie umiesz wykonać idealnej pompki czy podciągnięcia, znajdziesz tu ćwiczenia składające się na zaprawę kondycyjną oraz programy treningowe, dzięki którym staniesz się silniejszy i szybszy, a przy okazji pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu. A co więcej, widoczne wyniki osiągniesz po zaledwie 30 dniach rzetelnej pracy!
W tej książce:
koncepcje i plany treningowe
opis ćwiczeń z prostymi przyrządami, takimi jak kettle
wzmacnianie i rzeźba poszczególnych partii mięśni
instrukcje prawidłowego wykonywania ćwiczeń
kilka przydatnych wskazówek dotyczących diety i periodyzacji treningów
Bądź silny jak spartański bohater!
Dave Randolph jest właścicielem niewielkiego centrum fitnessu Iron Body, które specjalizuje się w treningu z użyciem kettli w celu ogólnej poprawy sprawności, wyszczuplenia sylwetki i zbudowania siły szczególnie u osób po 40. roku życia. Randolph uczy używania kettli od 2002 roku. W tym zakresie współpracował z kilkoma świetnie znanymi instruktorami. Dodatkowo od ponad 20 lat studiuje sztuki walki. Uzyskał 6. stopień Associate Master (czarny pas) w kung-fu.

Książka "Trening spartańskiego wojownika. Filmowa muskulatura w 30 dni" - Dave Randolph - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 152 stron i została wydana w 2018 r. Cena 13.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.