pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Towarzyszyć wzrastaniu. Z dyskusji o metodach i środkach edukacji...
Księgarnia »
Książki »
Księgarnia »
Książki »
książka:

Towarzyszyć wzrastaniu. Z dyskusji o metodach i środkach edukacji religijnej młodzieży. Seria: Scripta Theologica Thoruniensia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 324 s.
Wymiar: 163x235 mm
EAN: 9788323119661
ISBN: 83-2311-966-X
Data: 2008-11-23
pozycja niedostępna

Towarzyszyć wzrastaniu. Z dyskusji o metodach i środkach edukacji religijnej młodzieży. Seria: Scripta Theologica Thoruniensia - Jerzy Bagrowicz - opis książki:

Ksiażka traktuje o problematyce z zakresu pedagogiki religii i katechetyki. Tworzy ją 10 rozdziałów: *Inicjacyjno-katechumenalny kształt edukacji religijnej; *Rodzina podstawowym środowiskiem inicjacji religijnej młodzieży; *Wspólnota Kościoła jako środowisko inicjacji i edukacji religijnej młodych; *Szkoła jako środowisko inicjacji i edukacji religijnej młodych; *Nauczanie religii i katecheza jako miejsce edukacji religijnej młodzieży; *Prekatecheza; *Nowe przejawy życia religijnego młodzieży; *Wychowanie do dialogu i tolerancji; *Wychowanie młodzieży do odpowiedzialności w życiu społeczno-politycznym; *Wychowanie do odbioru mediów - aspekt pedagogiczno-katechetyczny.

Książka „Towarzyszyć wzrastaniu. Z dyskusji o metodach i środkach edukacji religijnej młodzieży. Seria: Scripta Theologica Thoruniensia” - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytet Mikołaja Kopernika.

Książka posiada 324 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Towarzyszyć wzrastaniu. Z dyskusji o metodach i środkach edukacji..."