pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
książka:

To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep

Dane szczegółowe:
Producent: Media Rodzina
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
EAN: 5904225200007
ISBN: 5904225200007
Data: 2022-05-23
38.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

TO NIE JEST, DO DIABŁA, LOVE STORY. SKIN DEEP (WYDANIE LIMITOWANE)

Limitowane wydanie To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep posiada barwione na czarno brzegi!

ZABLIŹNIONE PIĘKNO I TUSZOWANIE PRZESZŁOŚCI

To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep to kontynuacja poczytnej serii dla młodzieży autorstwa Julii Biel. Kolejny tom cyklu o Poznaniu, który można czytać niezależnie od poprzednich o innej, bardzo wybuchowej parze!
Wera ma żal do losu, że wiele lat temu wydrapał jej głębokie rany dosłownie i w przenośni.
Aleks który pisze o sobie Palant Ikoniec uważa, że okrutny los pozbawił go wszystkiego.

EMOCJE KREŚLONE TUSZEM

Weronika Meller jest mistrzynią w stosowaniu uników. Ludzie, rzeczy, emocje omijanie wszelkich komplikacji to jej specjalność. Pewnego dnia jednak z opresji ratuje ją rycerz w lśniącej zbroi. No dobra, nie jest rycerzem i nie ma zbroi, i w zasadzie jest całkowitym przeciwieństwem rycerza. Ma za to w sobie ogromne pokłady złości.
Kiedy wątki Wery i Aleksa się splotą w dwudzieste pierwsze urodziny chłopaka, ten wpadnie na pomysł, jak pomóc Werze zatuszować pech, i spróbuje ją przekonać, że czasem warto zabrudzić krew tuszem, żeby oczyścić serce i głowę.
A Ella i Jonasz Powrócą.

NIEJEDNO OBLICZE LOVE STORY

Zabliźnione piękno. Zatuszowana przeszłość. Silni, wspaniali ludzie, którzy chcą udowodnić, że zamiast nosić pamiątki po traumatycznych wydarzeniach, można nosić dzieła sztuki.
To nie jest, do diabła, love story. Skin deep to zatem nowa powieść, nowi bohaterowie i nowa kolorystyka (i koloryt!), które zachwycą fanki serii Julii Biel.

Książka "To nie jest, do diabła, love story. Skin Deep" - Julia Biel - oprawa miękka - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.14 zł. Zapraszamy na zakupy!