pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Be My Ever 1

Autor książki:

Julia Biel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788382654455
ISBN: 978-83-8265-445-5
Data: 2023-02-02
30.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pierwszy tom nowej serii Julii Biel, autorki "To nie jest, do diabła, love story".

Everlee musi uciec na drugą stronę kraju po tym, jak straciła wszystko, a lokalna społeczność sama postanowiła ją osądzić. Teraz dziewczyna usiłuje znaleźć zapomnienie w beztroskim życiu studenckim i robić to, co robią jej rówieśnicy. To przecież nie może być trudne, prawda

Pech chce, że na celownik bierze ją Maverick Frost, chłopak, którzy burzy wszelkie stereotypy i blokuje wszystkie jej ciosy. Everlee nie rozumie, dlaczego utalentowany sportowiec się na nią uwziął i postawił sobie za cel wydrzeć jej tajemnice, które pogrzebała głęboko i na zawsze. Ani dlaczego miałaby komukolwiek wybaczyć łącznie z samą sobą.

Nie przewidziała jednak, że nawet jeśli ona postanowiła zapomnieć o bolesnej przeszłości, to niekoniecznie oznacza, że przeszłość zapomniała o niej

Be My Ever to urocza, romantyczna i pełna bolesnych sekretów opowieść o tym, ile winy jesteśmy w stanie unieść, i ile może znieść serce, które dostało solidny wycisk.

Be My Ever jest jak szklanka lemoniady w gorący dzień i jak kubek kalorycznej czekolady w mroźny wieczór - orzeźwia i rozgrzewa jednocześnie. Julia Biel po raz kolejny udowadnia, że jest królową zabawy słowami.

Dagmara Łagan

@books.cat.tea

Skoro Julia Biel twierdzi, że na drugie imię ma Cliffhanger, to ja sądzę, że na trzecie ma Humor, a na czwarte Rollercoaster. Jeśli połączymy to wszystko razem, otrzymamy BE MY EVER!

Marta Sarnecka

@bookholiczka_poleca

Książka "Be My Ever 1" - Julia Biel - oprawa miękka - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2023 r. Cena 30.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.