pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
To jest Moje Słowo A i . Ewangelia Jezusa
książka:

To jest Moje Słowo A i . Ewangelia Jezusa

autor:

Gabriele

Dane szczegółowe:
Wydawca: Stowarzyszenie dla Popierania Życia Uniwersalnego
Rok wyd.: 2003
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1056 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788391192962
ISBN: 978-83-9119-296-2
Data: 2019-01-25
25.36  26.59  1.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

To jest Moje Słowo A i . Ewangelia Jezusa - Gabriele - opis książki:

Postać Jezusa z Nazaretu fascynuje ludzi do dnia dzisiejszego. Wobec wielu rozbieżnych poglądów dotyczących jego życia, jego nauki i tego, jak Jezus chciał, by była ona zrozumiana, wielu ludzi pyta: Jak to było naprawdę?. Zostały o nim napisane niezliczone książki, czy jednak ich autorzy rzeczywiście pojęli jego posłanie? Gdzie można dzisiaj znaleźć jego niesfałszowaną naukę, jego autentyczne słowo?
Poprzez słowo prorocze naszych czasów sam Chrystus darował nam potężne objawione dzieło, które po pierwsze: wyjaśnia i pogłębia wiedzę o jego życiu i działaniu jako Jezusa, a po drugie: daje odpowiedzi na wiele pytań, które ludzie dzisiejszych czasów często sobie zadają. Tym dziełem jest książka To jest Moje Słowo. Alfa i Omega. Ewangelia Jezusa. Czytelnik poznaje tu fundamentalne duchowe powiązania, na podstawie których może lepiej opanować swoje życie; znajduje odpowiedzi na pytania dotyczące sensu i celu naszego życia na ziemi, życia po śmierci, proroczego słowa, Kazania na Górze, obecnego stanu naszej planety i przyszłego rozwoju Ziemi i całej przyrody. Na nowo odkrywa Jezusa z Nazaretu - odkrywa go jako syna Bożego, przybliżającego ludziom Boga jako dobrotliwego Ojca, który nie chłoszcze i nie karze, lecz bezgranicznie kocha wszystkich ludzi jako swoje dzieci i wskazuję im drogę, na której mogą zmienić swoje życie tak, aby było ono wypełnione sensem i wolnością.
Książka zawiera też wiele aspektów, których nie ma w znanych nam ewangeliach, jak np. to, że Jezus poważał całe stworzenie jako część siebie samego. Jego życie daje nam przykład na to, jak mamy obchodzić się ze zwierzętami i z przyrodą. On ujmował się za nimi i chronił je. Również techniczne wynalazki naszych czasów oraz tematy takie jak wiwisekcja, inżynieria genetyczna, energia jądrowa itd. naświetlane są z zupełnie innej, nowej perspektywy. Czytelnik znajduje też wyjaśnienia tak zwanych cudów, jak np. nakarmienie pięciu tysięcy lub uzdrawianie chorych przez Jezusa, który mógł darować ludziom uzdrowienie, ukojenie i nadzieję, o ile oni naprawdę przyjmowali jego naukę i wprowadzali ją w czyn. Książka ta daje nam istotny wgląd w to, co było, co jest i co będzie.
 

Książka „To jest Moje Słowo A i . Ewangelia Jezusa” - oprawa twarda - Wydawnictwo Stowarzyszenie dla Popierania Życia Uniwersalnego.

Książka posiada 1056 stron i została wydana w 2003 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "To jest Moje Słowo A i . Ewangelia Jezusa"
Gabriele - autor m.in.:
Produkty podobne:
Najważniejsze Słowa Nowego Testamentu - okładka książki
Najważniejsze Słowa Nowego Testamentu cz. 4 ks. Marcin Cholewa, ks. Marek Gilski
Słownik Nauczania Jezusa oraz tematów - okładka książki
Słownik Nauczania Jezusa oraz tematów czterech... Joel B. Green, Jeannine K. Brown, Nicholas Perrin (red.)