pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
The lublin lectures. Wykłady lubelskie
Tytuł książki:

The lublin lectures. Wykłady lubelskie

Autor książki:

Karol Wojtyła

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Towarzystwo Tomasza z Akwinu
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 681 s.
Wymiar: 175x240 mm
EAN: 9788365792280
ISBN: 978-83-65792-28-0
Data: 2021-02-04
68.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Karol Woj tyła był jednym z najznamienitszych współtwórców tej szkoły. Lektura jego dzieł ukazuje wagę jego wkładu w jej osiągnięcia, szczególnie w dziedzinie antropologii i etyki.

Hugh Mc Donałd

TŁUMACZ

Mamy nadzieję, że oddana do rąk Czytelnika w wersji polsko-angielskiej książka Wykłady lubelskie, którą należałoby potraktować jako swoiste wprowadzenie w myśl etyczno-antropo-logiczną Karola Wojtyły/św. Jana Pawła II, odsłoni korzenie, z których wyrasta jego namysł nad człowiekiem i ludzkim działaniem. Wbrew bowiem rozpowszechnianym opiniom, że filozofia Karola Wojtyły to wersja współczesnej fenomenologii, można w Wykładach przeczytać, że metoda fenomenologii nie potrafi ukazać specyfiki aktu etycznego (przeżycia etycznego), który odsłania istotę człowieka.

Andrzej Maryniarczyk

PREZES

POLSKIEGO TOWARZYSTWA TOMASZA Z AKWINU

 

Książka "The lublin lectures. Wykłady lubelskie" - Karol Wojtyła - oprawa twarda - Wydawnictwo Polskie Towarzystwo Tomasza z Akwinu. Książka posiada 681 stron i została wydana w 2020 r. Cena 68.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Karol Wojtyła - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: