pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Terapia blizn. Metody stymulujące gojenie się ran i usprawniające...
książka:

Terapia blizn. Metody stymulujące gojenie się ran i usprawniające funkcjonowanie układu powięziowego

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDPHARM
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 168x238 mm
EAN: 9788378461111
ISBN: 978-83-7846-111-1
Data: 2020-03-31
Cena wydawcy: 120.00 złpozycja niedostępna

Terapia blizn. Metody stymulujące gojenie się ran i usprawniające funkcjonowanie układu powięziowego - Nils E. Bringeland, David Boeger - opis książki:

Blizny są jak zakładki w księdze życia. Zapisują wszystkie procesy zapalne i wpływają na statyczną równowagę powięziową naszego ciała. Często blizny są przyczyną bólu opornego na leczenie lub przedwczesnego zużycia się tkanek ciała. Blizny wpływają nie tylko na struktury powięziowe u pacjenta, lecz także na krążenie płynów ustrojowych, a w dłuższej perspektywie zaburzają hemostazę organizmu. Uwolnienie zrostów w układzie powięziowym przełamuje zaklęty krąg łańcucha lezji. Systematyczne badania nad złożonymi objawami związanymi z widocznymi i niewidocznymi bliznami oraz możliwościami pracy terapeutycznej w tym zakresie są jeszcze w powijakach. [z przedmowy Davida Boegera]

Książka „Terapia blizn. Metody stymulujące gojenie się ran i usprawniające funkcjonowanie układu powięziowego” - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDPHARM.

Książka posiada 184 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Terapia blizn. Metody stymulujące gojenie się ran i usprawniające..."
Nils E. Bringeland, David Boeger - autor m.in.: