pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ten, który przychodzi ze świtem
Tytuł książki:

Ten, który przychodzi ze świtem

Autor książki:

Robert Jordan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 572 s.
Wymiar: 115x183 mm
EAN: 9788372987662
ISBN: 83-7298-766-1
Data:2001-02-02
Przecena!!! 23.79  35.00  11.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ten, który przychodzi ze świtem - opis książki:

Wznowienie drugiej części czwartego tomu sagi fantasy "Koło czasu" (czyli "Wschodzącego cienia"), jednego z najwyżej ocenianych przez krytyków i najpopularniejszych wśród czytelników cykli powieściowych. Jej pierwszy tom opublikowano w roku 1992, jednak po wydaniu kolejnych po krótkim czasie seria ta stała się bestsellerem. Niewielu krytyków wróżyło pierwszej książce cyklu karierę i sensacyjny wprost sukces. Trzeba jednak przyznać, że zasłużyła nań wszelkimi walorami, jakich od tego typu powieści oczekują miliony miłośników tej odmiany fantastyki.
Robert Jordan to pseudonim. Autor cyklu fantasy "Koło czasu" ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Jest Amerykaninem, a karierę pisarską zaczął od powieści historycznej.
Jego pierwsze utwory fantastyczne to kilka powieści (prawdopodobnie pięć, w tym jedna przeróbka scenariusza filmowego) o wspaniałym herosie Conanie.
Wydawało się, że Jordan powiększy rzeszę szeregowych wyrobników pióra. Okazało się jednak, że mierzy on nieco wyżej niż wielu jego kolegów. Oko świata, pierwsza księga cyklu "Koło czasu", wolno zyskiwała uznanie czytelników, znacznie lepsze notowania miała u krytyki. Ukazywały się kolejne tomy. Nagle jednak seria stała się niezwykle popularna. Pierwsze nakłady kolejnych tomów stawały się coraz wyższe. Czytelnicy zaczęli domagać się wznowienia początkowych tytułów. Opublikowana w 1996 roku siódma powieść została błyskawicznie bestsellerem zarówno w Ameryce, jak i Wielkiej Brytanii, a trzeba dodać, że chodzi tu o drogie wydanie w twardej oprawie. Panuje opinia, że każda kolejna książka w cyklu jest lepsza od poprzedniej.

Książka "Ten, który przychodzi ze świtem" - Robert Jordan - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 572 stron i została wydana w 2005 r. Cena 23.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]