pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gilotyna marzeń. Koło Czasu XI

Autor książki:

Robert Jordan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 946 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788383350752
ISBN: 978-83-8335-075-2
Data: 2023-11-20
69.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny cykl fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie Nieuchronnie nadciąga Tarmon Gaidon, Ostatnia Bitwa, armia Czarnego rośnie w siłę Umarli zmartwychwstają, ludzie giną w niesamowity sposób, rozpada się, z pozoru niewzruszona, podstawa rzeczywistości - wszystko to są znaki zapowiadające bliskość Ostatniej Bitwy, w której Rand al Thor, Smok Odrodzony i jedyna nadzieja ludzkości, będzie musiał stawić czoła Czarnemu. Ale nie odważy się tego uczynić, zanim nie zgromadzi wszystkich ocalałych pieczęci zamykających więzienie wroga. Poza tym wciąż musi się zmagać z innymi niebezpieczeństwami - wśród Przeklętych jest wielu, którzy uciekną się do wszelkich środków, by go zabić... Smok Odrodzony musi żeglować na wichrach czasu, w przeciwnym bowiem razie nic nie powstrzyma triumfu Cienia

Zawrotne tempo, liryczne piękno i zdumiewający rozmach cyklu Koło Czasu uczyniły z Roberta Jordana najwybitniejszego kontynuatora tradycji Tolkiena. Gilotyna marzeń potwierdza zalety wszystkich poprzednich tomów, eksplodując mnogością wydarzeń i urzekając klimatem zbliżania się ostatecznego starcia.

Publishers Weekly

KOŁO CZASU TOM XI

Książka "Gilotyna marzeń. Koło Czasu XI" - Robert Jordan - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 946 stron i została wydana w 2023 r. Cena 69.35 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.