pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Teatr węży 3. W mocy wichru

Autor książki:

Agnieszka Hałas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 608 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788380621657
ISBN: 978-83-8062-165-7
Data: 2018-03-05
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

WKRACZACIE W ŚWIAT ZMROCZY - PRZESYCONY MAGIĄ, POSĘPNY I FASCYNUJĄCY.

Polska fantasy doczekała się kilku znakomitych uniwersów, a świat stworzony przez Agnieszkę Hałas właśnie się do nich zalicza. Żyje, oddycha i krwawi, a my wraz z nim. Robert M. Wegner, pięciokrotny laureat Nagrody im. Janusza A. Zajdla.

W mocy wichru to ostatni tom fantastycznego cyklu powieściowego o świecie Zmroczy "Teatr węży" - mrocznego, intrygującego, pełnego plastycznych szczegółów, z pełnokrwistymi postaciami i przemawiającą do wyobraźni społecznością.

W świecie, gdzie czarny dar czyni cię wyklętym, każda maska i nowa tożsamość mogą zagwarantować bezpieczeństwo tylko przez krótki czas.

Marshia Lavalle przez lata służyła Otchłani, a teraz musi zapłacić za to wysoką cenę. Krzyczący w Ciemności jeszcze nie wie, że przypomnieli sobie o nim wrogowie z poprzedniego życia. Anavri musi nauczyć się posługiwać darem, którego nienawidzi. A w jednym z miast nad Zatoką Snów grasuje morderca.

Co łączy tragedię, jaka rozegrała się przed laty w mieście ogarniętym zarazą, z człowiekiem w stroju błazna, który zabija kobiety lekkich obyczajów? I czy można wygrać z nieubłaganą logiką mówiącą, że w życiu czarnego maga każda więź prędzej czy później musi zostać zerwana?

Książka "Teatr węży 3. W mocy wichru" - Agnieszka Hałas - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 608 stron i została wydana w 2018 r.