pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tatarka (kieszonkowe)

Autor książki:

Renata Kosin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 490 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381952668
ISBN: 978-83-8195-266-8
Data: 2022-05-24
9.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Malowniczy dworek w podlaskich Bujanach, noc świętojańska i siła tradycji, która jest dobrym duchem, ale czasem także przekleństwem pokoleń. Piękna historia o  mocy przyjaźni i różnych odcieniach miłości.

Czas letniego przesilenia to święto zjednoczenia największych przeciwstawnych sobie sił – ognia i wody, słońca i księżyca, mężczyzny i kobiety oraz tego, co ich łączy i jednocześnie dzieli.

W noc świętojańską, pełną ludowej magii i wróżb, Ksenia plecie wianek z polnych kwiatów i ziół, by rzucić go w nurt Biebrzy i poznać odpowiedzi na zapisane w sercu pytania.

Nie jest to jednak tak proste, jak by się wydawało. Podlaska zielarka zdradza stare sekrety, tatarska fałdżejka odprawia własne uroki… Za ich sprawą ścieżki, którymi podąża Ksenia, plączą się coraz mocniej.

Na szczęście stary dworek w Bujanach – otoczony kwiatami, aromatycznymi ziołami i dobrą energią – daje Ksenii siłę, by podążać drogą, którą wiedzie ją intuicja.

Poprzez pełne uroku podlaskie krajobrazy, w otoczeniu prastarych słowiańskich zaklęć i w towarzystwie oryginalnych przyjaciół, ekscentrycznej babki i ciemnookiego Tatara, Ksenia zbliża się do rozwiązania sekretu swojej rodziny.

Odnalezienie właściwej drogi pozwoli Kseni na dotarcie do najpilniej strzeżonych tajemnic, a odkrycie kart rodzinnej historii przyniesie jej duszy ukojenie, a sercu przywróci jego właściwy rytm.

Książka "Tatarka (kieszonkowe)" - Renata Kosin - oprawa Miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 490 stron i została wydana w 2020 r. Cena 9.39 zł. Zapraszamy na zakupy!