pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przeznaczeni (kieszonkowe)

Autor książki:

Emilia Szelest

Dane szczegółowe:
Wydawca: Luna
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788367406130
ISBN: 978-83-67406-13-0
Data: 2023-01-05
9.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Czy przeszłość może mieć znaczenie

Adriana Wenberger wraca do Great Falls po śmiertelnym wypadku rodziców. Od tego momentu zaczynają ją dręczyć koszmary o własnej śmierci. W każdym z nich pojawiają się mężczyźni bez twarzy. Pewnej nocy kobieta śni o Davidzie, z którym łączą ją zażyłe relacje, jednak nie ma pojęcia, kim jest mężczyzna. Kiedy spotyka go na farmie, nie może uwierzyć, że David istnieje naprawdę.

Sny nabierają tempa, a ich znajomość staje się coraz bardziej intrygująca dla obojga.

Takiej książki jeszcze nie czytałam! Emilia Szelest zabiera nas do świata kowbojskich porachunków, szybkich koni i wielkiej tajemnicy. Z ogromnym zainteresowaniem śledziłam historię Ade i Davida, nie mogąc się doczekać wyjaśnienia wydarzeń nie z tego świata. Ta historia z pewnością poruszy serca, wywoła uśmiech na twarzy oraz zostawi po sobie pełną nadziei myśl: zawsze odnajdę do ciebie drogę. Przeczytałam jednym tchem i gorąco polecam!

Ada Tulińska

Byłam pewna, że Emilia Szelest już niczym mnie nie zaskoczy. Och, jak bardzo się myliłam! Autorka porywa nas w podróż do przeszłości, na granicę jawy i snu, udowadniając, że wszystko spod jej pióra (lub klawiatury) jest genialne! Czy przeszłość może przenikać się z teraźniejszością Nie przegap, bo... nie wiadomo, co Ci się przyśni;)

Katarzyna Bieńkowska / Autorka bloga Poligon Domowy

Poruszająca, niemal baśniowa i pełna emocji historia, która pokazuje, że przeznaczenie zawsze odnajdzie właściwą drogę ku szczęśliwemu zakończeniu. Emilia Szelest oczarowała mnie tą historią i nadal jestem pod jej urokiem!

Barbara Bandyk, @zaczytana.book

Książka "Przeznaczeni (kieszonkowe)" - Emilia Szelest - oprawa Miękka - Wydawnictwo Luna. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2022 r. Cena 9.06 zł. Zapraszamy na zakupy!