pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajemnice Pigalonii

Autor książki:

J. J. Renert

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sowa
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788364033209
ISBN: 978-83-6403-320-9
Data: 2014-02-19
Cena wydawcy: 33.40 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka Tajemnice Pigalonii autorstwa J. J. Renerta to pełna absurdalnego humoru historia Stanleya Mc Piga, prezydenta krainy świń, funkcjonującej przez wieki za Wielką Zasłoną w całkowitej izolacji od świata ludzi. Wskutek intrygi swojej sekretarki Stanley traci stanowisko w sex-aferze, a rządy jego następcy - Wielkiego Kapłana Ni Czi doprowadzają do przypadkowej likwidacji pola siłowego Wielkiej Zasłony i wtargnięcia w obszar kraju amerykańskich wojsk.

Zderzenie dwóch cywilizacji jest tragiczne w skutkach dla mieszkańców Pigalonii. Stanley Mc Pig powraca do stolicy Pig City wraz ze swym bratem, muzykiem Marvinem i z pomocą kosmicznych braci ratuje ojczyznę. Po brawurowym rajdzie latającym talerzem nad terytorium USA od uwolnionych z tajnego laboratorium świńskich naukowców, których wiedza jest wykorzystywana przez armię Stanów Zjednoczonych, dowiadują się o dramatycznym losie swoich słabiej rozwiniętych kuzynów. Wspólnie opracowują plan odwetu i uwolnienia spod ludzkiej dominacji całej trzody chlewnej

Książka "Tajemnice Pigalonii" - J. J. Renert - oprawa miękka - Wydawnictwo Sowa. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2013 r.