pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ta dziewczyna

Autor książki:

Ruth Ware

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 512 s.
EAN: 9788367727006
ISBN: 978-83-6772-700-6
Data: 2023-05-16
36.40 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

BESTSELLEROWA POWIEŚĆ AUTORKI, KTÓRA SPRZEDAŁA PONAD 6,5 MILIONA EGZEMPLARZY KSIĄŻEK NA CAŁYM ŚWIECIE
April Clarke-Cliveden to TA DZIEWCZYNA. Żywiołowa, błyskotliwa, czasami złośliwa, ale przede wszystkim podziwiana przez każdego, szybko wciągnęła Hannah do swego studenckiego kręgu na Oksfordzie. Od początku pierwszego semestru wraz z grupą przyjaciół - Willem, Hugh, Ryanem i Emily - tworzyli zgraną paczkę. Pod koniec drugiego April już nie żyła.

Dekadę później Hannah i Will spodziewają się dziecka, a były portier z Oksfordu skazany za zabicie April, John Neville, zmarł w więzieniu. Życie Hannah biegnie spokojnym rytmem do czasu, aż do drzwi jej domu puka dziennikarz i przedstawia nowe dowody na to, że Neville mógł być niewinny.

Hannah zagłębia się w tajemnicę śmierci April. Gdy odnawia kontakt ze starymi przyjaciółmi uświadamia sobie, że mają coś do ukrycia Między innymi morderstwo.

Oksfordzka sceneria, motyw dark academia i nowoczesna, wciągająca fabuła. Nie bez powodu Ta dziewczyna podbiła tysiące czytelniczych serc. Moje również!
Marcel Moss

Ware przeszła samą siebie w tym trzymającym w napięciu, wciągającym kryminale na miarę Tajemnej historii. Świetny! Niech żyje królowa!
Sarah Pinborugh
Idealnie mroczna i totalnie pochłaniająca - obecnie moja ulubiona książka Ruth Ware!
Lucy Foley
Mocna, pełna narastającego napięcia książka idealna, wielowarstwowa i przesiąknięta wyjątkową atmosferą i niebezpieczeństwem. Uwielbiam.

Lisa Jewell

Książka "Ta dziewczyna" - Ruth Ware - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2023 r. Cena 36.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.