pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sztuka fotografowania. 60 pomysłów na lepsze zdjęcia

Autor książki:

David Duchemin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 228x200 mm
EAN: 9788328397668
ISBN: 978-83-2839-766-8
Data: 2022-08-03
46.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Sztuka fotografowania. 60 pomysłów na lepsze zdjęcia

Codziennie w naszym otoczeniu natrafiamy na setki zdjęć i najczęściej bardzo szybko o nich zapominamy. Przypadkowo napotykane zdjęcia reklamowe czy prasowe prezentują zupełnie inną jakość niż fotografie artystyczne, które nas poruszają i do których chce się powracać. Najczęściej niosą jasny przekaz, wywołują w nas silne emocje i sprawiają, że nie pozostajemy obojętni. Tworzenie takich fotografii to umiejętność, która wymaga dużych nakładów pracy i pomysłu. Zacznij tę ciekawą podróż już teraz! Książka, którą masz przed sobą, nie jest typowym poradnikiem. Autor odsłania przed Czytelnikiem techniczne aspekty rzemiosła fotografa i zasad kompozycji oraz inspiruje go do własnych poszukiwań, do łamania reguł i eksperymentowania. Niemal każde z ćwiczeń, które proponuje, może stanowić punkt wyjścia do twórczych zmagań i szlifowania swojego indywidualnego stylu. Chwyć za aparat i wyraź siebie! Autor zawarł w tej książce:

60 krótkich lekcji, dzięki którym Twoja technika fotografowania szybko się poprawi,

wskazówki dotyczące ustawień aparatu,

liczne ćwiczenia do samodzielnego wykonania,

informacje dotyczące podstawowych koncepcji, a także takich problemów, jak równowaga, wykorzystanie światła, oczekiwanie na właściwy moment, kreowanie nastroju i wiele innych,

inspiracje zachęcające do nieszablonowego podejścia do fotografii.

Fotografuj i poruszaj tłumy!

Książka "Sztuka fotografowania. 60 pomysłów na lepsze zdjęcia" - David duChemin - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2022 r. Cena 46.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.