pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szlak serca

Autor książki:

Magdalena Stykała

Dane szczegółowe:
Wydawca: Book edit
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 270 s.
EAN: 9788366995154
ISBN: 978-83-6699-515-4
Data: 2021-11-30
25.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Emocjonujące historie niezwykłych kobiet. Opowieści o miłości, rozstaniu, przyjaźni, zdradzie, zakazanym związku i rodzinnych tajemnicach;  prowadzą dziewczyny przez piękny Wrocław, olśniewający Lwów, tropikalną Gujanę Francuską, magiczny Kraków i bieszczadzkie szlaki.

Na kartach książki czekają: uciekająca od przeszłości pełna temperamentu nieokiełznana Martyna; piękna Sonia, która trudniąc się sprzedawaniem własnego ciała walczy o szczęście i przyszłość; próbująca poukładać sobie świat po zdradzie męża Amelia; miotana szarpiącymi emocjami i zakochana bez pamięci w żołnierzu Legii Cudzoziemskiej Karolina; obarczona ciężarem rodzinnej tajemnicy Daria oraz silna i delikatna jednocześnie Ulka, która w Bieszczadach spotyka swojego anioła. 
Porywające i poruszające opowieści, pełne uczuć i namiętności, łagodne i odważne zarazem. Historie zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami, gdzie pojawiają się bohaterowie, sytuacje i dialogi mające swoje pierwowzory w rzeczywistości. Nic nie stanowi lepszej inspiracji niż autentyczne losy i nikt nie pisze lepszych historii niż samo życie.

Martyna, Sonia oraz mieszkańcy drewnianego pensjonatu w Bieszczadach pojawiają się w książce Grunt pod nogami, zdecydowanie warto poznać ich niezwykłe losy. Każda z dziewczyn ma swoją wspaniałą opowieść, w której odnaleźć można całą paletę emocji, a co najważniejsze każdy może odszukać w nich cząstkę siebie.

Książka "Szlak serca" - Magdalena Stykała - oprawa miękka - Wydawnictwo Book edit. Książka posiada 270 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.36 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.